Wymiana szybki iPhone 12

497

Smartfony marki Apple cechuje wysoka jakość komponentów. W iPhone 12 zastosowana została warstwa Ceramic Shield, która jest wyraźnie mocniejsza od szkła w smartfonach. Niestety życie pokazuje, że niektóre incydenty są w stanie pokonać nawet tak trwałe rozwiązania. Co zrobić, gdy uszkodzona zostanie szybka? Gdzie dokonać wymiany szybki iPhone 12, ile to kosztuje i jak długi jest czas naprawy? Sprawdźmy!

Wymiana szybki iPhone 12 – czy jest konieczna?

iPhone w poprzednich generacjach miał najtwardsze szkło użyte w smartfonach. To jednak było zbyt mało! Producent postanowił radykalnie zwiększyć wytrzymałość iPhone’a 12 i sięgnął po kryształy nano­ceramiczne. Są twardsze od większości metali, a połączone ze szkłem, zapewniają maksymalną wytrzymałość przy zachowaniu przejrzystości.

Ceramic Shield jest rozwiązaniem, którego nie miał jej dotąd żaden smartfon. Zastosowana powłoka jest twardsza niż jakiekolwiek szkło użyte w urządzeniu tego typu, z kolei wykorzystana dwukrotna wymiana jonowa zapewnia niesamowitą odporność na zarysowania. Ekran chroniony jest przed otarciami, rysami i codziennym zużyciem. Sporym atutem jest także fakt, że wyświetlacz tworzy z brzegami urządzenia jedną, spójną płaszczyznę, co dodatkowo go zabezpiecza. Ale czy rzeczywiście można być spokojnym o swój sprzęt? Czas i okoliczności pokazują, że niekoniecznie.

Użytkownicy często zgłaszają się do serwisów, by wymienić przednią szybkę na nową. Do usterek dochodzi wskutek upadków, uderzeń czy nacisku. Niekiedy uszkodzona zostaje tylko szybka iPhone 12, innym razem destrukcji ulega cały wyświetlacz i jego wymiana jest niezbędna, by dotyk mógł sprawnie działać.

Usługę zlecisz na https://zbitaszybka.pl/wymiana-ekranu-iphone-12/.

Gdzie wymienić szybkę w iPhone 12?

Pęknięta szybka czasem wydaje się błahostką. O ile nie utrudnia korzystania z telefonu, to wielu użytkowników lekceważy ten problem i zwleka z wymianą. Nie jest to słuszne posunięcie. Dalsze korzystanie z popękanej szybki może nie tylko Cię skaleczyć, ale też uszkodzić głębsze warstwy wyświetlacza i doprowadzić do bardziej zaawansowanych problemów. Warto więc zgłosić się do serwisu, który dokona dokładnej diagnozy skutków niefortunnego upadku i określi stopień skomplikowania uszkodzeń.

Dostępne są 3 wyjścia z tej sytuacji: samodzielna naprawa, naprawa w autoryzowanym serwisie albo naprawa w nieautoryzowanym serwisie. Przykładem serwisu, który cieszy się nieposzlakowaną opinią, a Klienci chwalą go za sprawne działanie, profesjonalną obsługę i niezawodność, jest ogólnopolska marka ZbitaSzybka.pl. Działa ona w różnych zakątkach Polski – m.in. Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Katowicach czy Sopocie. Pełną listę punktów napraw można znaleźć na stronie serwisu, a także sprawdzić tam godziny otwarcia. To nie wszystko! ZbitaSzybka.pl poszła krok dalej i oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z systemu rezerwacji online, by nie zmarnować ani chwili. Ponadto dostępna jest prężnie działająca infolinia, na której umawiane są wizyty w serwisie, ale też konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania i przedstawiają szacunkową wycenę usługi!

Ile kosztuje i ile trwa wymiana szybki iPhone 12?

Ceny wymiany komponentów w urządzeniach mobilnych różnią się, w zależności od serwisu czy zastosowanych części. Chcąc poznać dokładną wycenę usługi, najlepiej zgłosić się do serwisu, gdzie po diagnozie otrzymasz ekspertyzę wraz z kosztorysem. Co jednak istotne, na przykład w serwisie ZbitaSzybka.pl można wybrać jedno z kilku rozwiązań – np. tańszą szybkę, będącą zamiennikiem oryginału albo szybkę taką, jakiej jakość jest taka jak tej stosowanej na pierwszy montaż. Oczywiście będą one różniły się ceną.

Jeśli chodzi o czas, jaki potrzebny jest na wymianę szybki w iPhone 12, to tutaj ważne jest to, czy serwisanci dysponują w danym terminie czasem oraz częściami na wymianę. Umawiając wizytę z wyprzedzeniem, można znacząco skrócić czas naprawy – wówczas potrzebne komponenty zostaną zamówione, a serwisanci wygospodarują czas w swoim grafiku!

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]