Urodziny Plusha – 100proc. gratis do doładowań online od 30 do 99 zł

846

Plush narodził się 11 września 2014 roku, jest następcą sieci Plus i cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Plush z okazji swoich czwartych urodzin, przygotował wspaniałą ofertę dla swoich użytkowników. Powszechnie znany Pluszowy miś cieszy się sympatią i zachęca do korzystania z jego usług. W tym celu utworzona została jednodniowa promocja, która obejmowała doładowania kont. Podczas urodzin, każdy kto doładował swoje konto, otrzymał bonus w wysokości 100%. Niestety, promocją nie można było się długo cieszyć, ponieważ trwała ona jedynie przez cały wtorek, 11 września. Co było sporym niedosytem.

Kto i w jaki sposób mógł skorzystać z promocji?

Jednodniowa promocja była szansą dla użytkowników Abonamentu na Kartę, Abonamentu Simplus, Abonamentu Sami Swoi oraz Abonamentu 36 i 6, którzy w dniu 11 września zasilili swoje konto. Kwota zasilająca nie mogła być niższa niż 30 złotych, jednocześnie nie mogła tez przekraczać wartości 99 złotych. Kolejnym warunkiem było doładowanie swojego konta za pośrednictwem stron podanych w regulaminie promocji. Były to zarówno strony bankowe, internetowe strony operatora jak i aplikację mobilne. Promocja, jak było wspomniane w regulaminie, była aktywowana automatycznie, zaraz po doładowaniu.

Podwojona wartość konta przy doładowaniu w urodziny.

Jedynym warunkiem, aby uzyskać niesamowitą ofertę, było doładowanie swojego konta w dniu 11 września za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy telefonów na kartę mieli szansę na podwojenie swojego stanu konta i cieszenie się aktywowaną promocją. Akcja promocyjna nie trwała długo, bo zaledwie jeden dzień. Aktywowana była już o 00:00 i zakończona 23.59 wyżej wspomnianego dnia. Ważną informacją był fakt, że takowe podwojenie stanu konta, wcale nie przedłużało jego ważności. Tak więc nie było możliwości przeniesienia kwoty na kolejny miesiąc bądź przedłużenie usługi.

Warunki korzystania z urodzinowej promocji Plusha.

Przede wszystkim z promocji mogli korzystać jedynie wspomniani wcześniej użytkownicy numerów na kartę. Promocja nie trwała długo więc trzeba było się spieszyć. Niniejszy bonus był do wykorzystania równorzędnie z długością utrzymania się środków na koncie. Bonus mógł być wykorzystywany we wszystkich, telekomunikacyjnych usługach, zgodnie z obowiązująca taryfą Abonenta. Aby aktywować bonus wystarczyło doładować konto za pośrednictwem między innymi, takich stron jak: www.plusbank24.pl, www.plus.pl/doladujonline, www.facebook.com/plus , www.mbank.pl czy wielu innych podanych w regulaminie promocji. Do akcji dołączyły się również różne banki, które współpracowały z Plushem. Niektórymi z nich był ING Bank Śląski, Bank Millenium, BNP Paribas czy wiele innych, które również na swoich stronach polecały urodzinową ofertę. Powyższy regulamin, do dziś, jest ogólnodostępny i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości był do dyspozycji zainteresowanych, na stronie internetowej operatora wraz z zasadami działania promocji.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]