Telefony w Play na abonament nawet za 20 złotych na miesiąc w trzech Formułach – Solo, Duet i Rodzina.

2045

Telefony w Play

W Play abonament z telefonem się opłaca. Im więcej osób podzieli z nami rachunek tym więcej każdy zyska. Mamy aż dziewięć kombinacji do wyboru – trzy pakiety abonamentu S, M i L, oraz trzy Formuły współpracy Solo – dla pojedynczego abonenta, Duet – dla dwojga i Rodzina dla trzech użytkowników w ramach jednego rachunku.

Trzy opcje do wyboru

Najmniejszy Pakiet S już na start oferuje nam wymierne korzyści. W ramach niewielkiej opłaty otrzymujemy nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich w Play, oraz darmowe połączenia wychodzące do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Stały dostęp do internetu gwarantują nam 2 gigabajty sieciowego kieszonkowego na miesiąc. W przypadku gdy przedłużamy umowę w ramach bonusu otrzymamy dodatkowy gigabajt miesięcznie. Umowa z telefonem w Formule Solo może kosztować nas nawet 40 złotych miesięcznie. W formule duet telefon może kosztować nas nawet 20 złotych, zaś miesięczne koszty abonamentowe po rozbiciu na dwie osoby wyniosą tylko 22,50 złotych w promocji z przeniesieniem numeru. W ramach duetu do wykorzystania będziemy mieć 5 gigabajtów internetu.

Średni pakiet oznaczony literką M gwarantuje darmowe połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i mobilnych, oraz bezpłatne SMS-y i MMS-y. Dodatkowo do wykorzystania otrzymujemy 5 gigabajtów internetu.  Miesięczny koszt abonamentu z telefonem zaczyna się od 55 złotych. W duecie otrzymamy do podziału 15 gigabajtów internetu, miesięczne ceny telefonu rozpoczynać się będą od dwudziestu złotych, a rachunek za abonament wyniesie nas po 37,50zł na głowę. Najkorzystniej wybrać jest formułę rodzina, gdzie rachunek podzielimy na trzy osoby, a zrzutka wyniesie nas 31,67 złotych na głowę.

Największe korzyści czekają nas po wyborze oferty abonamentu L. W tej opcji nie interesuje nas ani koszt połączeń wychodzących, ani SMS-ów i MMS-ów. Dużym wyróżnikiem jest nielimitowany pakiet internetowy, w ramach którego dowolna ilość użytkowników może pobierać za darmo dowolną ilość danych z sieci. Oprócz tego każdy z abonentów otrzyma w ramach bonusu pakiet roamingowy dla państw Unii Europejskiej ważny 30 dni od aktywowania na życzenie. Po aktywacji będziemy cieszyć się darmowymi połączeniami wychodzącymi, SMS-ami, MMS-ami i 500 megabajtami internetu. Jeżeli zdecydujemy się opłacać rachunek samemu to opłata z telefonem w skali miesiąca może wynieść nas 55 złotych, a oferty telefonów powiększą nasz rachunek o co najmniej 20 złotych. W formule duet zredukujemy koszty, rachunek podzielimy na dwa, a każdy z abonentów zapłaci 47,50 złotych. Zrzutka dla Formuły Rodzina to już tylko 41,67 złotych, a korzyści które otrzymujemy u konkurencji warte są nawet dwa razy więcej. Nie ma wiec po co zastanawiać się  dłużej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]