Telefony Play

1237

Od dłuższego czasu Twoje dziecko męczy Cię o zmianę telefonu na nowy. Wszyscy koledzy korzystają z najnowszych smartfonów i ono również chciałoby taki mieć. Tak naprawdę Ty nie widzisz takiej potrzeby – obecny aparat działa bez zarzutu i można przez niego rozmawiać, czy bez problemu wysłać SMS-a. Warto pójść jednak z duchem czasu i zainwestować w lepszy model, który z pewnością ułatwi codzienne życie czy chociażby usprawni korzystanie z Internetu, co dla dziecka w wieku szkolnym jest sprawą kluczową. Pewnie martwisz się, że zakup nowej komórki wiąże się z ogromnymi kosztami, jednakże wcale nie musi tak być. Wystarczy, że postawisz na Play telefony na abonament, a przekonasz się o tym na własnej skórze i kieszeni.

Zakup telefonu, zwłaszcza z tej górnej półki, na pewno wiąże się z większymi kosztami. Nie trzeba jednak inwestować dużych pieniędzy, by korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych. Warto bowiem zdecydować się na Play telefony w abonamencie i dzięki temu znacznie obniżyć ich cenę. Ponadto wybierając tego typu rozwiązanie, zapewniamy sobie nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także pakiet internetowy, który pozwoli nam być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

W abonamencie sieci Play masz do wyboru trzy formuły – Formułę S, Formułę M i Formułę L. W każdej z nich masz zapewnione nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz pakiety internetowe, już od 40 złotych miesięcznie. Zasadnicza różnica między nimi to ilość darmowych GB oraz możliwość wysyłania darmowych wiadomości, nawet na terenie Unii Europejskiej. Co więcej możesz przenieś swój numer do Play i korzystać z abonamentu bez limitu za 0 zł już 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy.

Jeśli już postanowiłaś ulec prośbom dziecka i masz zamiar wziąć dla niego wymarzony telefon w abonamencie Play, weź pod uwagę to, że druga pociecha prędzej czy później również upomni się o swoje prawa 😉 Może warto więc od razu zdecydować się na Formułę Rodzinną , w której jest możliwość migracji kilku numerów i dokupienia telefonów. Oferta abonamentowa zbytni nie różni się od tej dla pojedynczej osoby – będziecie zatem mogli rozmawiać i pisać bez jakichkolwiek limitów, a ponadto otrzymacie pakiet Internetu do wykorzystania. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, że nie będziesz musiała płacić osobnych rachunków, wszystko zostanie zawarte na zbiorczej fakturze. Możesz też od razu przenieś swój numer i męża, by cała rodzina cieszyła się swobodą rozmów w naprawdę niskiej cenie. Umowa trwa zaledwie 24 miesiące, a Ty z pewnością chętnie ją po upływie tego czasu przedłużysz, by dalej cieszyć się wszelkimi dogodnościami.

Nie zwlekaj więc dłużej, już dziś załatw wszelkie formalności i spraw prezent sobie i pozostałym członkom rodziny. Na pewno wszyscy będziecie bardzo zadowoleni, a Ty będziesz mogła być w ciągłym kontakcie ze swoją rodziną i przyjaciółkami za naprawdę niewielkie pieniądze. Choć twierdzisz, że nie jesteś fanką nowoczesnych technologii, nowy smartfon na pewno przypadnie Ci do gustu i nie będziesz chciała go zamienić na żaden inny model.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]