T-mobile oferta rodzinna

1109
T-mobile oferta rodzinna

Jak wiadomo, T-Mobile to aktualnie jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce. Trzeba dodać, że niniejszy operator, poza usługami mobilnymi oferuje również usługi stacjonarne, jak również pełen pakiet produktów ICT. Dodatkowo, klienci T-Mobile mają również możliwość, aby skorzystać z całej oferty usług finansowych w oparciu o T Mobile Usługi Bankowe – czyli najbardziej zaawansowanego oraz innowacyjnego przykładu połączenia banku oraz telekomu. Sieć ta jest niezwykle polecana przez klientów. Co ważne, operator ten ma bardzo bogaty wybór różnego rodzaju ofert, zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów, poprzez co z pewnością znajdziemy taką ofertę, która będzie dla nas najlepsza. Należy podkreślić, że abonament rodzinny bardzo często jest określany także jako abonamentem grupowym.

Aktualnie jest to ofertą, która jest oferowana przez praktycznie rzecz biorąc każdą sieć komórkowa. Tego rodzaju oferty zachęcają niższą ceną abonamentu w odniesieniu do ofert indywidualnych, jak również pakietami w nich zawartymi. Warto dopowiedzieć, iż nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, jak również darmowy sms/mms do wszystkich sieci bądź też pakiety internetu są obecnie podstawą, i zawiera ją praktycznie każdy abonament rodzinny. Zazwyczaj dostępne są oferty bez telefonu, które są przygotowane dla klientów, posiadających telefony i nie chcących ponosić dodatkowych kosztów, a także oferty z telefonem – dla klientów nie posiadających telefonu bądź też chcących mieć nowszy telefon. W sieci T-mobile w ofercie rodzinnej możemy mieć także Internet dla domu. Reasumując, oferta rodzinna to znakomite rozwiązanie.

Z całą pewnością pozwoli nam to zaoszczędzić trochę pieniędzy i mieć naprawdę dobrą ofertę.  Wiele porównuje abonament rodzinny do abonamentu indywidualnego. Zauważmy, iż niezwykle często operatorzy zachęcają do zakupu oferty rodzinnej niższymi cenami zależnie od tego, ile kart sim potrzebujemy. Oprócz tego, dodatkowe rabaty, które otrzymujemy za każdą następną kartę sim kuszą nowych klientów do tego, żeby skorzystali oni z tejże oferty, która określona sieć komórkowa oferuje. Co ważne, abonament rodzinny zwykle okazuje się bardziej ekonomiczny, jeżeli na przykład dany klient zdecyduje się na zakup kilku kart u tego samego operatora aniżeli taką samą ilość abonamentów indywidualnych u kilku operatorów.

Nadmieńmy, iż wybierając ofertę na abonament rodzinny, musimy kierować się nie tylko ceną abonamentu. Istotne są również usługi, które są w tymże abonamencie zawarte. Zarówno rozmowy, jak i smsy oraz mms-y bez limitu, jak również Internet w pakiecie zagwarantują nam gwarancję stałej ceny, a także ewentualny brak możliwości na przekroczenie abonamentu.

Oferta rodzinna T-mobile 2019 na abonament

Jeśli chodzi o T-mobile, a dokładniej mówiąc o ofertę rodzinną to możemy tutaj stworzyć własny pakiet. Mamy do wyboru abonament S, który kosztuje 39 zł. W ramach którego otrzymamy rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, a także SMS-y oraz MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, a oprócz tego 5 GB internetu w kraju. Kolejna opcja to M. Koszt tejże oferty to 59 zł, tutaj z kolei otrzymamy rozmowy bez limitu na numery komórkowe oraz stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, jednakże w tej opcji jest do wykorzystania 30 GB internetu w kraju. Następna opcja to L. Jej koszt to 79 zł miesięcznie, za tą kwotę otrzymamy, tak jak w pozostałych opcjach, rozmowy oraz SMS i MMS bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE. Do wykorzystania mamy aż 70 GB internetu do wykorzystania w kraju.

Oferta rodzinna – Internet dla domu

Oferta Internet – tutaj mamy kilka opcji do wyboru: oferta za 59 zł/mies. w ramach, której mamy do wykorzystania 100 GB Internetu; ofertę za 69 zł/mies. gdzie otrzymujemy 200 GB Internetu bądź też ofertę za 79 zł/mies. gdzie dostaniemy 300 GB Internetu. Opłata aktywacyjna w każdej opcji wynosi 1 zł, a umowa zawierana jest na standardowo 24 miesiące.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]