T-mobile oferta dla nowych klientów 2019

1048
T-mobile oferta dla nowych klientów 2019

Planujesz zmianę operatora? A może szukasz alternatywy godnej zmiany obecnie trwającej umowy? Dokonując wyboru czy to operatora czy dostępnej oferty, zawsze warto jest porównać kilka opcji, sprawdzić dostępne możliwości, a także ceny i czas trwania umowy.

Operator T-mobile, to jeden z wiodących operatorów na rynku. W swojej ofercie posiada dużą liczbę ofert, zarówno dla zwolenników umów z telefonem jak i bez telefonu. Operator posiada również bogatą gamę rozwiązań dla osób aktywnie korzystających z Internetu. Oferta operatora T-mobile jest dość prosta, szczególnie kiedy popatrzymy na oferty z telefonem. Różnią się one głównie ilością dostępnego transferu danych i ceną za jaką możemy nabyć telefon.

Oferta z telefonem T-mobile

Jeśli ważna dla Ciebie jest wymiana telefonu na nowy model, warto zapoznać się z ofertami z telefonem. Charakteryzują się one korzystnymi wariantami cenowymi i bogatą gamą telefonów do wyboru. Im większy i droższy abonament tym szersza oferta dostępnych telefonów w dodatku w niższej cenie. Oferty T-mobile z telefonem to umowy przynajmniej na 18 lub 24 miesiące. Okres trwania abonamentu przekłada się również na cenę telefonu, jaką należy uiścić w dniu podpisania umowy na abonament. W ofercie znajdziemy zarówno telefony za symboliczną złotówkę jak i modele bardziej zaawansowane, gdzie kwota startowa jest zdecydowanie wyższa.

Jeśli zdecydujemy się na ofertę T-mobile z telefonem, będziemy mieć do wyboru 3 opcje. Pierwsza z nich, to oferta o nazwie „T-Mobile – S”. Koszt tej oferty to 59 zł, za tą kwotę otrzymujemy rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, a także SMS-y oraz MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, a także 5 GB internetu w kraju. Jeśli chodzi o usługi dodatkowe to możemy zdecydować się na SUPERNET VIDEO DVD w cenie 5zł/mies. Oraz dostęp do popularnej platformy NETFLIX. Czas trwania takiej umowy wynosi 24 miesiące. Następna opcja nazwana została „T-Mobile – M” – Koszt takiego rozwiązania to 79 zł, tutaj z kolei otrzymamy: rozmowy bez limitu, które możemy wykorzystać, dzwoniąc na numery komórkowe oraz stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, oraz na SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, lecz w tejże opcji jest do wykorzystania 30 GB internetu w kraju.

Tutaj również mamy dodatkowe opcje – jest to SUPERNET VIDEO DVD w cenie 5zł/mies. oraz NETFLIX. Tą umowę musimy podpisać na okres 24 miesięcy. Ostatnia opcja to „T-Mobile – L”. Koszt to 109 zł miesięcznie. To rozwiązanie gwarantuje jak w pozostałych opcjach rozmowy oraz SMS i MMS bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE. Do wykorzystania mamy aż 70 GB internetu w kraju. Jeśli chodzi o usługi dodatkowe to tak jak we wcześniejszych opcjach, możemy zdecydować się na SUPERNET VIDEO DVD – lecz tutaj jest on bez dodatkowych opłat oraz NETFLIX. Czas trwania umowy to dwa lata.

T-mobile oferta bez telefonu

Jeżeli stwierdzimy, że telefon nie jest nam potrzebny, warto zdecydować się na ofertę bez telefonu. Ten wariant przyciąga odbiorców bogatymi rozwiązaniami. Abonamenty bez telefonu wyróżniają się dużą ilość bezpłatnych minut i SMS-ów oraz bogatymi pakietami internetowymi. Osoby, które nie oczekują wymiany telefony na nowy, mogą zyskać dużo więcej. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i w każdym miesiącu zużywasz duży transfer danych, oferta bez telefonu w T-Mobile powinna Cię zainteresować.  Mamy tutaj także 3 opcje do wyboru. Pierwsza z nich, „T-Mobile – S”.

Koszt ten oferty to 39 zł. Następna opcja nazwana została „T-Mobile – M” to mniejszy pakiet a jej koszt to 59 zł. Jest także „T-Mobile – L”. Koszt to 79 zł miesięcznie. Szczegóły tychże ofert są analogiczne do tych z telefonem, jednakże tańsze z racji tego, że telefon jest nam nie potrzebny.  Odliczona od nich została opłata za telefon, która zwykle doliczona jest do każdej miesięcznej FV.

Wybierając ofertę odpowiednią dla siebie, jedną z podstawowych decyzji jaką powinniśmy podjąć jest posiadanie telefonu. Musimy wiedzieć, czy jego wymiana jest konieczna, czy jednak jest on na tyle sprawny, że możemy dalej z niego korzystać, a dzięki temu skupić się na tańszym i bogatszym abonamencie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]