T-mobile oferta abonamentowa dla nowych klientów

2213
T-mobile oferta

Operator T-mobile posiada całą masę ofert, szczególnie kiedy popatrzymy na oferty z telefonem, które tak naprawdę nie różnią się od siebie, wszystko zależy od tego, ile zamierzamy zapłacić za telefon.

Oferta bez telefonu

Jeśli zdecydujemy się na ofertę bez telefonu, będziemy mieć do wyboru 3 opcje. Pierwsza z nich, to oferta o nazwie „T2 – na 24 miesiące”. Koszt ten oferty to 29,95 zł, za tą kwotę otrzymamy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, 5 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat) – czas trwania umowy wynosi 24 miesiące.

Następna opcja nazwana została „T2 – na 6 miesięcy” – jest ona dokładnie taka sama jak oferta „T2 – na 24 miesiące” – czyli rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, 5 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat), z tą jednak różnicą, że okres trwania umowy wynosi 6 miesięcy. Ostatnia opcja to „T-Mobile – Bez limitu”. Koszt to 50 zł miesięcznie, za tą kwotę otrzymamy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, Internet bez limitu danych (po przekroczeniu 10 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s do końca trwania obecnego cyklu (1 GB w UE bez dodatkowych opłat)). Czas trwania umowy to 24 miesiące.

Oferta z telefonem

Tutaj mamy nieco więcej opcji do wyboru. W ofercie standardowej są 2 opcję do wyboru. Pierwsza z nich oferuje nam: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y w cenie 0,20 zł w Polsce oraz w roamingu w UE, 2 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat) – czas trwania umowy to 24 miesiące a cena abonamentu to 50 zł miesięcznie. Druga opcja oferuje: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, 5 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat) – czas trwania umowy to 24 miesiące a cena abonamentu to 60 zł miesięcznie. Kolejna kategoria to „T-Mobile – Bez Limitu na 36 miesięcy”, dostępnych jest tutaj aż 8 ofert, które tak naprawdę nie różnią się między sobą, cena abonamentu ma jedynie wpływ na cenę telefonu.

We wszystkich 8 ofertach otrzymamy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, Internet bez limitu danych (po przekroczeniu 10 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s do końca trwania obecnego cyklu (1 GB w UE bez dodatkowych opłat)) – czas trwania umowy w każdej opcji taki sam, czyli 36 miesięcy, ceny abonamentu to: 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł, 120 zł, 140 zł, 160 zł lub 180 zł miesięcznie. Ostatnia kategoria ofert to „T-Mobile – Bez Limitu”, tutaj sprawa wygląda podobnie jak w poprzedniej kategorii. Ceny abonamentów to: 80 zł, 100 zł, 110 zł, 140 zł, 160 zł oraz 180 zł. Sposób tych 6 ofert wyróżnia się tylko jedna, ta za kwotę 110 zł, wyróżnia się ona jednym szczegółem, w przypadku internetu po przekroczeniu nie 10 GB (jak w przypadku całej reszty), tylko 20 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s do końca trwania obecnego cyklu. Wszystkie te umowy są zawierane na 24 miesiące. Ceny telefonów są oczywiście uzależnione od ceny abonamentu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]