Jakie promocje w Play na kartę przygotował dla nas operator w zamian za rejestrację karty?

968

Promocje w Play

Zgodnie z nowym prawodawstwem od 25 lipca tego roku każdą nową kartę SIM należy zarejestrować aby ją aktywować, zaś wszelkie starsze niezarejestrowane karty zostaną wyłączone po 2 lutego przyszłego roku. W związku z tym aby nie tracić klientów i zachęcić ich do rejestracji, operator Play przygotował kilka ofert dla klientów wszystkich swoich opcji na kartę jak i dla konkurencji w przypadku przeniesienia numeru.

Oferty dla obecnych klientów i przenoszących numer

Sieć Play dla swoich klientów korzystających z oferty Play na kartę, oraz użytkowników Redbull Mobile oferuje konto ważne przez jeden rok, stoo złotych do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, oraz dziesięć giga pakietu internetowego ekstra. W przypadku gdy korzystamy z opcji Play Internet na kartę, oprócz wydłużenia ważności konta o rok, otrzymujemy aż 100 gigabajtów internetu.

Dla klientów sieci konkurencyjnych: Orange, Plus i T-Mobile przy rejestracji i przeniesieniu numeru do Play przygotowano nie lada gratkę. Konto ważne przez rok, aż dwadzieścia gigabajtów pakietu internetowego, oraz dwieście złotych na rozmowy i SMS-y do wszystkich.

Jak zarejestrować swoją kartę sim aby otrzymać bonusy – Play oferta na kartę

  1. Najpierw sprawdź, czy Twoja karta SIM jest już zarejestrowana. Wpisz w swoim telefonie darmowy kod *111*49*1# lub wyślij bezpłatną wiadomość SMS treści „REJESTRACJA” pod numer 111. Jeśli chcesz zarejestrować numer, którego używasz, przyjdź do salonu Play. Po nowy starter zawierający kartę SIM zapraszamy do salonu PLAY lub do punktów handlowych partnerów sieci.
  2. Podaj dane w salonie Play lub u partnera. Weź ze sobą dowód tożsamości i telefon z kartą SIM, którą chcesz zarejestrować
  3. Po potwierdzeniu danych aktywuj bonusy wpisując kod: *111*300*1# lub wyślij SMS o treści start.300 pod nr 111

Jak przenieść numer i zarejestrować kartę – Pozostałe sieci

  1. Upewnij się, że Twój numer jest zarejestrowany u obecnego operatora. Tylko zarejestrowany numer na kartę możesz przenieść do innej sieci.
  2. Podaj swoje dane w salonie Play. Weź ze sobą swój dowód osobisty i telefon z kartą sim, którą chcesz przenieść.
  3. Gdy Twój numer zostanie aktywowany, otrzymasz od sieci Play wiadomość SMS. 1 Włóż do telefonu kartę SIM, którą dostałeś w salonie. Wykonaj połączenie (ważne: połączenie musi zostać odebrane) i gotowe. Twoja karta jest od teraz aktywna.
  4. Po przeniesieniu numeru aktywuj bonusy wpisująć kod: *111*300*1# lub wyślij SMS o treści start.300 pod nr 111

Obowiązek zarejestrowania numeru nie ominie nikogo. Z początkiem lutego wszystkie niezarejestrowane telefony zostaną wyłączone. Korzyści z zarejestrowania numeru w sieci Play są niewspółmierne do czasu poświęconego na aktywację. Kilkuminutowa wizyta w salonie operatora może nam przynieść oszczędności liczone w setkach złotych. Dlatego nie ma co czekać dłużej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]