Porównanie ofert operatorów Play, T-mobile i Orange

1857
porównanie oferty operatorów

Play

Sieć play oferuje nowym klientom 3 opcję abonamentu do wyboru. Pierwsza z nich, to oferta S. Cena abonamentu to 30 zł miesięcznie, w ramach tego otrzymujemy: rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE, SMS/MMS w cenie 0,19 zł w Polsce i krajach UE, Internetu (w tym Pakiet Internetu UE) – Pakiet 5GB do wykorzystania w kraju. Roaming UE z ograniczonym limitem GB bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy. Kolejna opcja, tak zwana M, w cenie 50 zł miesięcznie, w ramach której otrzymamy: rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE; SMS/MMS bez limitu w Polsce i krajach UE, Internet (w tym Pakiet Internetu UE) – Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju, po wykorzystaniu 10GB nadal korzystasz z Internetu, ale z ograniczoną prędkością. Roaming UE z ograniczonym limitem GB bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy. Podstawowy pakiet kanałów TV Play Now. Dodatkowo otrzymujemy: usługę Tidal przez 12 miesięcy, filmy i seriale HBO, HBO GO przez 3 miesiące, filmy i seriale showmax przez 3 miesiące. Ostatnia opcja, L, która kosztuje 60 zł miesięcznie zapewnia nam: rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE; SMS/MMS bez limitu w Polsce i krajach UE, Internet (w tym Pakiet Internetu UE) – Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju, po wykorzystaniu 30GB nadal korzystasz z internetu, ale z ograniczoną prędkością. Roaming UE z ograniczonym limitem GB bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy. Podstawowy + dodatkowy pakiet kanałów TV Play Noiw. Dodatkowo otrzymamy również: usługę Tidal przez 24 miesiące, filmy i seriale HBO, HBO GO przez 6 miesięcy, filmy i seriale showmax przez 6 miesięcy.

T-mobile

Ten różowy operator daje dam różnego rodzaju opcje do wyboru. W ofercie standardowej są 2 opcję do wyboru. Pierwsza z nich oferuje nam: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y w cenie 0,20 zł w Polsce oraz w roamingu w UE, 2 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat) – czas trwania umowy to 24 miesiące a cena abonamentu to 50 zł miesięcznie. Druga opcja oferuje: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, 5 GB Internetu (w tym 1 GB w UE bez dodatkowych opłat) – czas trwania umowy to 24 miesiące a cena abonamentu to 60 zł miesięcznie. Kolejna kategoria to „T-Mobile – Bez Limitu na 36 miesięcy”, dostępnych jest tutaj aż 8 ofert, które tak naprawdę nie różnią się między sobą, cena abonamentu ma jedynie wpływ na cenę telefonu. We wszystkich 8 ofertach otrzymamy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE,  SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE, Internet bez limitu danych (po przekroczeniu 10 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s do końca trwania obecnego cyklu (1 GB w UE bez dodatkowych opłat)) – czas trwania umowy w każdej opcji taki sam, czyli 36 miesięcy, ceny abonamentu to: 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł, 120 zł, 140 zł, 160 zł lub 180 zł miesięcznie. Ostatnia kategoria ofert to „T-Mobile – Bez Limitu”, tutaj sprawa wygląda podobnie jak w poprzedniej kategorii. Ceny abonamentów to: 80 zł, 100 zł, 110 zł, 140 zł, 160 zł oraz 180 zł. Sposób tych 6 ofert wyróżnia się tylko jedna, ta za kwotę 110 zł, wyróżnia się ona jednym szczegółem, w przypadku Internetu po przekroczeniu nie 10 GB (jak w przypadku całej reszty), tylko 20 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s do końca trwania obecnego cyklu. Wszystkie te umowy są zawierane na 24 miesiące. Ceny telefonów są oczywiście uzależnione od ceny abonamentu.

Orange

W tym przypadku mamy do wyboru 4 plany komórkowe. Pierwszy z nich to plan komórkowy podstawowy. Jego koszt to 29,99 zł. W cenie pakietu otrzymujemy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS w cenie 0,20 zł do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – 2 GB z pełną prędkością (w tym 2,02 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Następny w kolejce jest plan komórkowy standardowy. W cenie 39,99 zł otrzymujemy: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – 5 GB z pełną prędkością (w tym 2,58 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies.  Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Kolejny jest plan komórkowy optymalny. Za cenę 49,99 zł dostajemy: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – bez limitu GB 10 GB z pełną prędkością (w tym 3,23 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Ostatni plan to plan komórkowy wzbogacony. Jego koszt to aż 69,99 zł. W skład planu wchodzą: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; darmowe 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady; Internet w telefonie – bez limitu GB 20 GB z pełną prędkością (w tym 4,52 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Ostatni z planów obiecuje nam super ceny telefonów. Oprócz tego Orange ma od niedawna dodatkowy bonus, specjalnie na święta – drugi smartfon w prezencie – wystarczy dokupić świąteczny zestaw do abonamentu w planie optymalnym lub wzbogaconym. Jest to z pewnością ciekawa opcja, szczególnie na święta, kiedy to dodatkowy telefon zawsze się przypada.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]