Plus oferta rodzinna 2019

1126
Plus oferta rodzinna 2019

W sieci Plus, jeśli chodzi o abonament rodzinny, należy kupić pierwszą, główną kartę SIM. Następnie zamówić 2 dodatkowe karty SIM w cenie 0zł/mies. Kolejne 6 kosztuje 25zł/mies. za każdą. Umowa zawierana jest tutaj na 24 miesiące. Ofertę możemy zamówić zarówno przez Internet, a także możemy skorzystać z niej w salonie tego właśnie operatora. Internet jest z pewnością niezwykle wygodny, lecz dla osób, który wolą tradycyjny sposób zakupu usług polecamy salon sprzedaży, w którym sprzedawca z całą pewnością odpowiednio dopasuje ofertę do naszych indywidualnych potrzeb. Salony Plus znajdują się na terenie całego kraju.

Możemy je znaleźć praktycznie w każdym mieście. Są też we wszystkich centrach handlowych. Więc z całą pewnością z łatwością zlokalizujemy taki salon sprzedaży. Kolejnym plusem jest to, że przy zakupie oferty w salonie sprzedaży, oferta jest aktywna od razu. Natomiast przy zakupie przez Internet będziemy musieli zaczekać z podpisaniem umowy na kuriera, a później na aktywowanie oferty – co zwykle trwa kilka dni.

Jednakże wszystko tak naprawdę zależy pod nas – jeśli jesteśmy zabiegani i czas jest dla nas bardzo cenny, a dodatkowo nie zależy nam na takiej ofercie aktywnej od zaraz – poleca się zakup oferty przez Internet, z kolei, jeśli wolimy tradycyjny model zakupów i chcemy usługi mieć aktywne od razu, a oprócz tego liczymy na fachową pomoc sprzedawcy – warto poświęcić trochę czasu i udać się do salonu. Jednakże niezależnie czy zdecydujemy się na zakup przez Internet czy też udamy się do salonu, z całą pewnością będziemy zadowoleni z oferty sieci Plus.

Wybór odpowiedniej taryfy rodzinnej Plus

U operatora, jakim jest Plus, mamy do wyboru 4 opcje: Pierwsza opcja to abonament wysokości 30 złoty miesięcznie, w zamian za to otrzymamy nielimitowane rozmowy, a także SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, pakiet internetowy 2 GB, a jeśli chodzi o roaming w UE dostajemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet internetu. Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis urządzenia. Oprócz tego, otrzymamy także za darmo HBO GO przez 2 miesiące.

Druga dostępna opcja to abonament w cenie 50 zł, w ramach którego dostaniemy, nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci, pakiet internetowy 12 GB, a także 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE. Tutaj również, na próbę, przez pierwszy miesiąc uzyskamy takie usługi jak czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis urządzenia, a przez 2 miesiąca dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA. Za darmo także otrzymamy HBO GO przez pierwsze 60 dni abonamentu.

Trzecia opcja to abonament w kwocie 70 zł miesięcznie, w oparciu o który otrzymamy podobnie jak przy wcześniejszych opcjach – nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci komórkowych; pakiet internetowy – 24 GB; tutaj również otrzymamy 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE. Tak jak w poprzednich opcjach otrzymamy różne usługi na próbę, a oprócz tego możemy wybrać jeszcze 1 z 3 prezentów: serwis HBO GO, Pakiet IPLA Sport Premium lub Serwis TIDAL.

Czwarty pakiet abonamentowy to opcja, która w cenie 75 zł miesięcznie, gwarantuje Nam tutaj do wykorzystania nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych; pakiet internetowy – 72 GB; także jak we wcześniejszych opcjach – 120 minut na połączenia międzynarodowe, usługi na próbę, a przez 2 miesiące dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. Dodatkowo, w cenie abonamentu otrzymamy również HBO GO przez dwa miesiące. Jeżeli mamy już abonament za 50 zł, 70 zł lub też 75 zł i planujemy dokupić drugi bądź też kolejne możemy to zrobić z rabatem nawet do 50 % ceny.

Plus – o sieci

Operatorem sieci Plus jest Polkomtel, który jest wiodącym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Oprócz tego, jest on obecnie liderem technologii LTE. Warto dodać, że sieć ta korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych, gwarantując swoim klientom wysoką jakość rozmów poprzez nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]