Plus oferta na kartę 2019

1192
Plus oferta na kartę 2019

Plus posiada dla nowych klientów bogatą ofertę na kartę, na którą z całą pewnością warto się zdecydować. Pamiętajmy jednak, aby wybrać taką opcję, która będzie najlepiej dostosowana do naszych potrzeb. Należy podkreślić, iż posiadając ofertę na kartę, możemy bardzo elastycznie dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb, a także korzystać z różnego rodzaju pakietów standardowych, jak również pakietów dodatkowych. Zwróćmy uwagę, iż telefon na kartę daje nam wiele różnych możliwości, chodzi tutaj zarówno o ilość minut, jak i SMS-ów oraz MMS-ów, a także ilość gigabajtów do wykorzystania.

Oferta na jest skierowana do osób, chcących mieć dostęp do stron WWW, jak również rozmawiać oraz SMS-ować, lecz nie chcą wiązać się z danym operatorem poprzez długoterminową umowę. Trzeba podkreślić, iż telefony na kartę mają całkiem sporo zalet. Jedną z tych najbardziej istotnych jest już wspomniana różnorodność dostępnych aktualnie pakietów – zależnie od tego z jakich usług akurat korzystamy, mamy możliwość wyboru rozwiązania najbardziej właściwego dla nas. Jak w końcu wiadomo, co innego będzie ważne na przykład dla fana mobilnego Internetu bądź też rozmów przez Snapchata, zaś co innego dla osoby, które woli bardziej tradycyjne środki komunikacji.

Oprócz tego, niewątpliwą zaletą jest również dostępność serwisów, które obecnie oferują nam doładowania telefonów przez Internet – co ważne, bardzo często możemy także spotkać się z różnego rodzaju zniżkami. Jeśli wolimy zakupić starter bądź też doładowanie w bardziej tradycyjny sposób to również nie będzie z tym problemu. Możemy to bowiem zakupić w większości kiosków oraz sklepów. Jest to z pewnością znaczne ułatwienie dla na przykład osób starszych bądź też młodych użytkowników sieci komórkowej, dla których oferta na kartę z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem.

Sieć Plus

Jak wiadomo, Plus to cyfrową sieć telefonii komórkowej w naszym kraju. Warto dodać, iż operatorem tejże sieci jest Polkomtel. W ofercie sieci znajdziemy usługi telekomunikacyjne, które są dedykowane dla klientów biznesowych, a także indywidualnych: Plus Abonament, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet – jest to bezprzewodowy dostęp do Internetu, jak również Plus Firma. Oprócz tego, sieć ta zajmuje się także sprzedażą aparatów telefonicznych. Jak możemy przeczytać na stronie operatora, Polkomtel Sp. z o.o. jest wiodącym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który świadczy swoje usługi pod marką Plus, który jest obecnie liderem technologii LTE.

Sieć ta korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych. Co ciekawe, jest ta część Grupy Cyfrowy Polsat, czyli największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w naszym kraju. Warto dopowiedzieć, iż Polkomtel Sp. z o.o. posiada aktualnie 5,8 mln klientów kontraktowych, Dostarcza on swoim klientom łącznie 16,4 mln usług zarówno telefonii komórkowej, jak i płatnej telewizji oraz dostępu do Internetu.

Oferta sieci Plus na kartę 2019

Na początku musimy zaopatrzyć się w starter. Mamy tutaj trzy oferty do wyboru: Bez limitu min/sms/mms 10GB, do 100 GB po doładowaniu oraz Prosto na kartę. Starter Bez limitu możemy kupić w cenie 5zł. Z tymże starterem otrzymujemy 6 GB do wykorzystania na start. W opcji Do 100 GB po doładowaniu także otrzymujemy 6GB na start w cenie 5 zł. W opcji Prosto na kartę płacimy 5 zł za starter. Środki są ważne przez rok, natomiast za min/SMS/MMS płacimy 19 gr.

Poza starterami, w opcji Bez limitu oraz Do 100GB po doładowaniu mamy do wyboru dwa pakiety – za kwotę 20zł/ 30 dni (w ramach których otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y/MMS-y w cenie 19gr a jako bonus 8 GB do wykorzystania w 20 dni po doładowaniu za 20zł lub 25zł w ramach których otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS-y/MMS-y a jako bonus 20 GB do wykorzystania w 30 dni po doładowaniu za 25zł, dodatkowo nie płacimy za tenże pakiet przez 3 miesiące. Wystarczy włączyć raz, a pakiet odnowi się automatycznie sam po upływnie 30 dni w tej samej kwocie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]