Plus oferta dla nowych klientów 2019

1253
Plus oferta dla nowych klientów 2019

Dla nowych klientów sieć Plus oferuje korzystne plany taryfowe. Sieć ta stara się zrobić wszystko, podobnie z resztą jak inne, ażeby przyciągnąć do siebie jeszcze więcej Klientów. Co chwilę możemy usłyszeć bądź też zobaczyć, zarówno w telewizji, jak w radiu bądź Internecie, nowe ciekawe i korzystne dla klientów oferty sieci Plus. Jeśli więc rozpatrujemy dostępne możliwości i nie mamy jeszcze podpisanej umowy z siecią Plus, sprawdźmy oferty dla nowych klientów. W porównaniu z innymi operatorami sieć Plus prezentuje się naprawdę interesująco. Sprawdźmy więc co oferuje operator i przyjrzyjmy się bliżej prezentowanej przez niego ofercie.

Sieć Plus

Plus to cyfrową sieć telefonii komórkowej w naszym kraju, gdzie operatorem jest Polkomtel. W ofercie tego operatora możemy znaleźć usługi telekomunikacyjne, które są dedykowane dla klientów biznesowych, a także indywidualnych: Plus Abonament, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet, a także Plus Firma. Sieć posiada w naszym kraju wiele zadowolonych klientów, których liczba stale rośnie. Jest to jeden, z bardziej cenionych operatorów w naszym kraju. Sieć ta stawia na najnowszy sprzęt oraz korzystną dla klientów ofertę. Plus również rozbudowuje infrastrukturę, dzięki czemu możemy cieszyć się lepszą jakością zasięgu w całej Polsce.

Wybór taryfy Plus

Jeśli chodzi o plan taryfowy jaki oferuje Plus, to dostępne są 4 różne opcje. Pierwsza z nich, najtańsza przedstawia się następująco: koszt abonamentu wynosi 30 złoty miesięcznie (jeśli mamy już program smart DOM, wtedy koszt abonamentu wynosi 20 złoty miesięcznie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; dodatkowo pakiet internetowy 2 GB; jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet internetu (jednakże za korzystanie z roamingu mogą nam jednak zostać naliczone ponad programowe opłaty).

Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis urządzenia. Dodatkowo, otrzymamy także za darmo HBO GO przez 2 miesiące. Następna opcja to abonament w cenie 50 zł miesięcznie (jeśli posiadamy już program smart DOM, wtedy koszt abonamentu wynosi 40 złoty miesięcznie). W ramach tego abonamentu także otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także pakiet internetowy –12 GB; co więcej, 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet internetu. Na próbę, tak jak w poprzedniej opcji, przez pierwszy miesiąc zyskamy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis urządzenia, a przez 2 miesiąca dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA.

Dodatkowo, bez opłat otrzymujemy HBO GO przez 2 miesiące. Następna opcja – koszt abonamentu to 70 zł miesięcznie, jeśli używamy program smart DOM, wtedy opłata za abonament spada do 60 złotych miesięcznie, gdzie także dostajemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu; pakiet internetowy wynosi w tym przypadku 24 GB. Dostaniemy także 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), Na próbę dostaniemy tutaj to, co w tańszych wersjach abonamentu. W cenie abonamentu możemy wybrać także 1 z 3 prezentów: serwis HBO GO, Pakiet IPLA Sport Premium lub Serwis TIDAL. Ostatnia już opcja – największa to abonament za 75 zł miesięcznie, posiadacze smart dom płacą 65 zł.

W tym rozwiązaniu dostaniemy standardowo – rozmowy, SMS i MMS bez limitu, a oprócz tego pakiet internetowy – 72 GB, a także 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE. Tutaj także otrzymujemy usługi na próbę a przez 2 miesiące dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. W cenie otrzymamy także HBO GO przez 2 miesiące.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]