Play – oferta dla nowych klientów 2019

3821
Play - oferta dla nowych klientów 2019

Play to operator, który wszedł na rynek telekomunikacyjny w naszym kraju w 2007 roku jako czwarty z kolei operator telefonii komórkowej. Warto podkreślić, że w przeciągu paru lat operatorowi temu udało mu się stworzyć liczną bazę konsumentów, która liczy obecnie około 15% udziału w całym rynku w Polsce. Play osiągnął to poprzez wprowadzenie pewnych innowacji, jak np. dobowemu procesowi dotyczącego przenoszenia numerów, jak również ofertom nielimitowanych połączeń do innych użytkowników będących w sieci Play. Aktualnie ponad 15 milionów klientów korzysta z jego usług, dzięki którym mamy nieograniczone możliwości kontaktu z innymi użytkownikami sieci i jak i poza nich

Jednakże, jak operator sam stwierdził, największy udział w Polskim rynku to dla niego zdecydowanie zbyt mało. Rozwija infrastrukturę oraz ulepsza jakość świadczonych usług. Pracuje również nad polepszeniem jakości prowadzonych rozmów i stabilności internetu poprzez modernizacje sieci i pracę nad zasięgiem. Operator ten świadczy zarówno usługi telefonii komórkowej, jak i przesyłania wiadomości, a także danych oraz wideo zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm (zwłaszcza z sektora MŚP) w oparciu o umowy abonenckie oraz oferty przedpłacone.

Ta niezwykle nowoczesna sieć telekomunikacyjna razem z długoterminowymi kontraktami dotyczącymi roamingu krajowego obejmuje aż 99% ludności Polski. Aktualnie operator ten umacnia własną pozycję, a także powiększa portfolio swoich produktów o nowe oferty dla rodzin oraz firm. Co więcej, Play rozwija także wiodące oferty łączone, które opierają się na rozwiązaniach mobilnych.

Oferty sieci Play dla nowych klientów 2019

Sieć Play oferuje nowym klientom kilka opcji abonamentu do wyboru. Pierwsza z nich, to oferta S. Cena abonamentu to 35 zł miesięcznie, w ramach tego otrzymujemy rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE, SMS/MMS w cenie 0,19 zł w Polsce i krajach UE, internetu (w tym Pakiet internetu UE) – Pakiet 7GB do wykorzystania w kraju (2,94 GB można wykorzystać w roamingu UE). Pamiętajmy, iż korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy. Kolejna opcja, tak zwana opcja M, w cenie 55 zł miesięcznie, tutaj także otrzymujemy rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE; SMS/MMS bez limitu.

Z kolei opcja Internetu gwarantuje nam 20 GB do wykorzystania w kraju (gdzie 4.62 GB możemy wykorzystać w roamingu UE). W tym przypadku także korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy. Dodatkowo otrzymamy 25 kanałów telewizji Play Now oraz usługę Tidal przez 3 miesiące. Kolejna opcja, czyli L, która kosztuje 70 zł miesięcznie zapewnia nam również rozmowy oraz SMS i MMS bez limitu – Internet 35 GB do wykorzystania w kraju (5,88 GB możemy wykorzystać w roamingu UE). Dodatkowo otrzymamy 25 kanałów telewizji Play Now oraz usługę Tidal przez 6 miesięcy.

Play Homebox

Mamy jeszcze możliwość wyboru tak zwanej opcji PLAY HOMEBOX, w cenie 75 zł miesięcznie, w ramach której otrzymamy rozmowy bez limitu w Polsce i krajach UE. Pakiet SMS/MMS bez limitu w Polsce i krajach UE, a także Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju. Dodatkowo otrzymamy 25 kanałów telewizji Play Now oraz usługę Tidal przez z dostępem za darmo przez 6 miesięcy. Jako usługę dla domu otrzymamy Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju.

Ostatnia już opcja, PLAY HOMEBOX TV, która kosztuje 100 zł miesięcznie zapewnia nam także rozmowy oraz SMS/MMS bez limitu, a także Internet bez limitu GB. Dodatkowo otrzymamy 33 kanały telewizji Play Now oraz usługę Tidal na okres pół roku. Jako usługę dla domu otrzymamy Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju, urządzenie TV BOX oraz dodatkowy prezent do wyboru: – czyli jeden z pakietów telewizyjnych: HBO GO, EXTRA, SPORT, KIDS bądź też dodatkowe 50 GB na karcie internetu.

Play posiada w swojej ofercie bogatą opcje pakietów dodatkowych. Po za korzystnymi rozwiązaniami pakietów SMS i darmowych minut możemy liczyć na liczne pakiety telewizyjne. Opłacalne rozwiązania czekają zarówno na użytkowników stałych abonamentów jak i ofert na kartę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]