Play na kartę

1973

Play na kartę

Pewnie już niejednokrotnie przekonałeś się, że telefon na kartę to naprawdę wygodne rozwiązanie. Nie musisz bowiem obawiać się, że otrzymasz ogromnej wielkości rachunek, bądź co gorsza zapomnisz zapłacić go w odpowiednim terminie.

Opcja prepaid

Opcja prepaid świetnie sprawdza się więc u dzieci i młodzieży, a także u osób, które korzystają z telefonu wyłącznie w celach komunikacyjnych i nie mają w zwyczaju prowadzić ciągnących się w nieskończoność rozmów.

Wielu Klientów wskazuje jednak na niedogodności pojawiające się w opcji na kartę, a mianowicie na wysoki koszt rozmów i konieczność kilkakrotnego doładowywania konta w ciągu miesiąca. Jeśli również zaliczasz się do tego grona, wybierz ofertę Play na kartę i przekonaj się, że nie zawsze musi tak być.

Decydując się na ofertę na kartę w Play masz do wyboru kilka starterów. W każdym z nich możesz skorzystać z płatnych cyklicznych pakietów darmowych minut, wiadomości tekstowych, czy pakietu internetowego. Uruchomienie Formuły Unlimited za jedyne 25 złotych miesięcznie daje Ci możliwość nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci, a także aż 6 GB Internetu.

Przy doładowaniu tej wysokości Twoje konto będzie ważne aż przez 50 dni, a połączenia przychodzące możesz odbierać ponad dwa razy dłużej. Z kolei Formuła 3 w 1 umożliwia wysyłanie darmowych SMS-ów do wszystkich sieci, a także pakiet danych 1 GB. Przez siedem dni możesz korzystać z niej absolutnie za darmo, a po upływie tygodnia koszt to jedyne 14 złotych. Absolutnym hitem w opcji Play na kartę jest bez wątpienia stan darmowy. Uruchomienie tej usługi umożliwia Ci rozmawiania i SMS-owanie ze wszystkimi użytkownikami Play całkowicie za darmo. Wystarczy tylko wpisać aktywujący kod *188# i gotowe!

Podstawową zaletą telefonu na kartę jest brak umowy, rachunków i jakichkolwiek zobowiązań. Sam przecież doładowujesz swoje konto, kiedy chcesz i za ile uznajesz za stosowne. Od lipca bieżącego roku obowiązuję jednak konieczność zarejestrowania swojego numeru. W Play ofercie na kartę za wywiązanie się z tego obowiązku możesz otrzymać 100 złotych na rozmowy i SMS-y, 10 GB Internetu, a także przedłużyć ważność swojego konta aż o rok. Brzmi nieprawdopodobnie? Przyjdź do najbliższego punktu obsługi i przekonaj się, że naprawdę jest to możliwe.

Wybierając telefon na kartę możesz również cieszyć się nowym smartfonem. Wystarczy, że zdecydujesz się na opcję MIXA, który przecież działa na tej samej zasadzie, co karta. Musisz tylko raz w miesiącu doładować konto zadeklarowaną w umowie kwotą, a będziesz mógł korzystać z nowoczesnego telefonu i pakietów nielimitowanych rozmów, SMS-ów i Internetu. Oferta telefonów w Play na kartę jest naprawdę bogata i różnorodna, także z pewnością znajdzie się coś nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Ponadto całkiem za darmo otrzymasz pakiet złotówek do wykorzystania. Wielu ludzi być może obawia się podpisywać umowę na minimum 24 miesiące. Pora porzucić wszelkie obawy, bo przecież warunki są jasne i przejrzyste, a opcja ta prawie nie różni się od typowej oferty na kartę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]