Play dla firm

1547

Play dla firm

Mija kolejny miesiąc, a Ty znów przecierasz oczy ze zdumienia, gdy otwierasz rachunek za telefon. A wydawać by się mogło, że ostatnio starałeś się ograniczać ilość wykonywanych połączeń i wysyłanych SMS-ów. Jednakże wieczorne rozmowy z drugą połową ciągną się w nieskończoność, a poza tym w ciągu dnia jest masa rzeczy do załatwienia właśnie za pośrednictwem tego cudu techniki. Sytuacji nie ułatwia fakt, że przez kilka dni w miesiącu przebywasz za granicą. Skutki są takie, że znów musisz zapłacić kilkaset złotych za swoją komórkę. Możesz jednak w bardzo prosty sposób zmienić dotychczasową sytuację i znacznie obniżyć koszty utrzymania Twojego telefonu. Wystarczy, że zdecydujesz się na oferte Play dla firm.

Play to obecnie jedna z najlepszych telefonii komórkowych na rynku. Sam fakt, że korzysta z zasięgu innych sieci sprawia, że aż chce się zmienić swoją dotychczasową taryfę. Chyba nikt z nas nie lubi, kiedy rozmowa zostaje urwana w pół zdania, bo przemieściliśmy się zaledwie o kilka kroków, a już nie ma zasięgu. Możesz bardzo szybko to zmienić i nigdy więcej nie spotkać się z tego typu sytuacją! Co więcej nie musisz czekać do zakończenia obowiązującej umowy – już sześć miesięcy przed jej końcem masz możliwość przeniesienia numeru i korzystania z Play oferty na abonament za 0 zł. Do wyboru masz wiele opcji, dlatego z pewnością znajdziesz satysfakcjonującą Cię ofertę. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów otrzymasz również nowoczesny smartfon, który z pewnością ułatwi Ci wiele codziennych czynności. Nie czekaj i zacznij oszczędzać już dziś, wybierając dopasowaną do twoich potrzeb ofertę Play na abonament dla firm.

Jeśli rzadko wysyłasz SMS-y, a nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w zupełności Ci wystarczają, zdecyduj się na Formułę Solo S. Za jedyne 30 złotych miesięcznie będziesz mógł rozmawiać z rodziną i znajomymi bez żadnych ograniczeń, a ponadto otrzymasz aż 2 GB Internetu. Formuła Solo M jest przeznaczona dla tych, którzy oprócz swobody rozmawiania chcą cieszyć się także możliwością wysyłania nieograniczonej liczby wiadomości tekstowych. Płacąc 45 złotych miesięcznie będziesz miał także aż 5 GB Internetu do wykorzystania i oczywiście nielimitowane rozmowy i SMS-y. Jeśli dodatkowo często przebywasz za granicą, zdecyduj się na Formułę Solo L, gdzie nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami tekstowymi będziesz mógł cieszyć się także poza granicami naszego kraju. To zaledwie 55 złotych miesięcznie, a Ty nie będziesz więcej musiał się martwić kolosalnymi rachunkami za użytkowanie telefonu. Myślisz, że to nierealne? Wejdź już teraz na naszą stronę internetową, bądź odwiedź najbliższy punkt sprzedaży, by przekonać się, że to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Czymże byłaby świetna oferta abonamentowa bez nowego telefonu? O tym także pomyśleliśmy. W każdym Abonamencie Play, za niewielką dopłatą, możesz wybrać interesujący Cię smartfon. W ofercie jest dostępnych wiele modeli topowych telefonów wiodących marek, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]