Play abonament z telefonem

896

Play abonament z telefonem

Niebawem kończy Ci się obecna umowa z operatorem i jak większość osób w tej sytuacji stajesz przed dylematem – zostać u obecnego operatora, czy może przejść do innej sieci. Choć podjęcie decyzji na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt proste, wystarczy przeanalizować proponowane przez poszczególne sieci opcje i zdecydować, która będzie dla Ciebie najwłaściwsza. Wszystko zależy od tego, co cenisz sobie najbardziej – swobodę rozmów, SMS-ów, czy może potrzebujesz stałego dostępu do Internetu. Choć być może ciężko Ci w to uwierzyć, istnieją oferty, które łączą w sobie wszystkie te opcje, a ponadto dają możliwość zmiany obecnego smartfona. Jedną z nich i jak dotąd najlepszą, jest Play abonament z telefonem. Koniecznie zapoznaj się z jej warunkami, a z pewnością pozbędziesz się problemu i będziesz wiedział, na co warto się zdecydować.

Play jest bez wątpienia jedną z najlepszych sieci. Korzysta bowiem z zasięgu pozostałych operatorów, a ponadto możesz podpisać nową umowę już sześć miesięcy przed końcem obecnej. Przechodząc do Playa możesz oczywiście zachować swój dotychczasowy numer telefonu lub, jeśli nie jesteś do niego zbytnio przywiązany, zdecydować się na całkiem  nowy. Do wyboru masz trzy Formuły Solo – S, M, L, a w każdej z nich nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także pakiety internetowe. Miesięczne koszty utrzymania mogą wynosić zaledwie 40 zł, chyba, że wolisz trochę dopłacić, a w zamian za to nabyć telefon w niższej cenie. Warto więc zdecydować się na telefon w Play na abonament i cieszyć się niższymi kosztami, a także pełną swobodą  rozmów, wysyłania wiadomości i surfowania po sieci. Jeśli chcesz zmienić sieć wspólnie z członkami rodziny, śmiało zainwestuj w Formułę Rodzinę, do której możesz przenieść kilka numerów, by wszyscy Twoi bliscy mogli cieszyć się tymi samymi przywilejami. Co więcej masz pół roku darmowego abonamentu bez limitu, także zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a przy tym będziesz mógł cieszyć się pełną swobodą.

W Play abonament telefony objęte są dwuletnią gwarancją, a ponadto naprawdę jest w czym wybierać. Znajdziesz tu bowiem modele wiodących marek, jak na przykład: Apple, Samsung, LG, Huawei, HTC czy Sony. Jeśli nie masz wybranego modelu i tak naprawdę nie bardzo znasz się na wszystkich nowinkach technicznych, nasz konsultant na pewno chętnie przyjdzie Ci z pomocą i pomoże dokonać wyboru. Formuła Duet daje możliwość zmiany telefonu nie tylko Tobie, ale także twojej drugiej połówce. Nie zwlekaj i już dzisiaj zapewnij Wam dostęp do nielimitowanych rozmów i wiadomości tekstowych. To oczywiście również wersja Play abonament z telefonem, zatem oboje będziecie mogli wymienić swoje dotychczasowe smartfony.

Zapewne pozbyłeś się już wszystkich wątpliwości i wiesz, która oferta jest dla Ciebie najlepsza. Udaj się zatem do najbliższego salonu Play i załatw wszelkie formalności. Jeśli jednak jesteś zabiegany i nie masz zbyt wiele czasu, wszystko możesz załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu. W najbliższych dniach kurier zapuka do Twoich drzwi z nowym telefonem i niezwykle korzystną umową.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]