Play 360: zestaw usług w specjalnej cenie

1206

Na równo z pnącą się w górę siecią Orange, operatorzy firmy Play decydują się na kolejną miłą dla Abonentów ofertę. Nowoczesny pakiet 360 to usługi dla Klientów sieci Play. W jego skład wchodzą różne dodatkowe usługi za bardzo przystępną cenę. Wyjątkowa obsługa, aplikację na wyciągnięcie palca czy ochrona telefonu to nie jedyne atrakcje, które operator Play nam zaoferował. Pomimo zaskoczeń firma Play nie zamierza zaprzestać na dotychczasowych promocjach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Play?

A właśnie dlatego, że korzystając z cudownego pakietu usług zyskamy wiele korzyści. W skład usług dodatkowych wchodziła antywirusowa ochrona, dostęp do drogowej nawigacji NaviExpert, dostępy do audiobooków i e-booków, pierwszorzędne połączenia z konsultantami a co najważniejsze ochrona wyświetlacza czy telefonu. Takie oferty mogą zainteresować wiele osób. Przydadzą się zarówno kierowcą jak i zwykłym użytkownikom. Nawigacja NaviExpert to oferująca zaawansowane dane związane z utrudnieniami ruchu czy też patrolach i fotoradarach. Są znacznie dokładniejsze i lepsze w porównaniu z mapami Googla. Pakiet F-Secure to bezpieczeństwo dla tych, którzy w sieci nie czują się bezpiecznie. Wiadomo, że żadne z oprogramowań nie zabezpiecza nas w 100%, ale może je znacząco zabezpieczyć. Dzięki programowi Play360, F-Secure będzie dostępne zarówno na Androida jak i Windowsa.

Korzyści dla miłośników czytania i nie tylko

Dodatkowo operator Play dorzuca, dla miłośników czytelnictwa, wiele audiobooków oraz e-booków. Jeszcze większą korzyścią, korzystania z nowego pakietu, jest możliwość udostępnienia ich swojej rodzinie i bliskim. Co lepsze wszyscy, którzy korzystają z pakietu 360, dostają pierwszeństwo w kontaktach z konsultantami sieci Play. Oferowana promocja pokryje koszty naprawy telefonu, w wysokości do 800 złotych rocznie. Jak działa taka naprawa? Na okres serwisowania masz możliwość odebrania telefonu zastępczego, za który nie ponosisz żadnych opłat. Kurier dostarcza Ci telefon zastępczy, międzyczasie zabierając zepsuty telefon. W ciągu 5 dni od oddania telefonu, następuje jego naprawa. Kurier przywozi naprawiony telefon, a ty nie ponosisz żadnych kosztów naprawy ani transportu urządzeń.

Jak działają poszczególne usługi?

Ochrona Twojego telefonu to przede wszystkim antywirusowa bariera oprogramowania. Chroni ona zarówno Twoje hasła jak i zdjęcia oraz dane osobowe. Niezawodna nawigacja NaviExpert zapewni Ci przewagę na drogach i pomoże zaoszczędzić czas. Dostęp do audiobooków masz nieograniczony. Możesz słuchać wszystkich treści, niezależnie od tego czy posiadają one limity. Z audiobooków zarówno jak z e-booków możesz korzystać offline, bez Internetu. Wyjątkowa oferta jest dostępna dla Klientów sieci Play, a koszt jej wykupienia to jedynie 20 złotych miesięcznie. Aktywność innych usług nie jest przeszkodą. W momencie wyboru oferty Play360 operator wyłącza wszystkie usługi podobne. a Twoje konto jest automatycznie przenoszone do Play360.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]