Orange oferta rodzinna

1310
Orange oferta rodzinna

Orange to lider na polskim rynku, którego celem jest zagwarantowanie najwyższej satysfakcji swoim klientom. Sieć ta posiada coraz więcej zadowolonych klientów.  Sieć Orange, w dużej licznie dostępnych możliwości, nie zapomniał także o rodzinach. Przegotował dla nich specjalną opcję. Oferta rodzina jest ofertą, która znajduje się aktualnie w każdej liczącej się sieci komórkowej. Trzeba podkreślić, iż tego rodzaju oferty z całą pewnością zachęcają poprzez swoją niższą cenę, a także dzięki różnym dodatkowym pakietom. Trzeba podkreślić, że zarówno nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, jak i darmowe sms/mms do wszystkich sieci lub pakiet internetu są w chwili obecnej podstawą, którą zawiera chyba każdy abonament rodzinny.

Obecnie wielu ludzi porównuje opisywany abonament rodzinny do abonamentu indywidualnego. Trzeba zwrócić uwagę, że bardzo często różni operatorzy zachęcają klientów do zakupu oferty rodzinnej poprzez niższe ceny, w zależności od tego, ile kart sim dany klient potrzebuje. Poza tym, ponadprogramowe rabaty, które otrzymamy za każdą kartę sim niewątpliwie kuszą nowych klientów do tego, ażeby skusili się oni na tą właśnie ofertę, która dana sieć komórkowa oferuje. Istotny jest również fakt, że abonament rodzinny w większości przypadków okazuje się o wiele bardziej ekonomiczny, szczególnie jeżeli określony klient zdecyduje się na zakup paru kart sim u jednego operatora aniżeli dokładnie taką samą liczę abonamentów indywidualnych, lecz u paru różnych operatorów.

Wspomnijmy także, że podczas wyboru oferty na abonament rodzinny, powinnyśmy sugerować się nie tylko ceną danego abonamentu. Niezwykle ważne są również usługi, które znajdują się w takim abonamencie. Trzeba podkreślić, iż rozmowy, a także smsy i mms-y bez limitu, jak również Internet, w pakiecie dają nam gwarancję stałej ceny, jak również ewentualnego braku możliwości przekroczenia abonamentu i generowania dalszych opłat. Zauważmy, że za abonament rodzinny zwykle otrzymujemy jedną zbiorczą fakturę, czyli obsługa płatności jest o wiele łatwiejsza aniżeli opłata paru faktur u kilku różnych operatorów.

Co ważne, opisywany abonament rodzinny to niezwykle korzystna oferta dla klientów, dla których ważne są zarówno nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, jak również sms do wszystkich sieci, a także tych, którzy nie chcą się zamartwiać o różnego rodzaju dodatkowe koszty bądź też konieczność doładowywania konta.

Oferta rodzinna w Orange

W sieci Orange, jeśli zdecydujemy się na ofertę rodziną, najpierw musimy określić, ile kart SIM potrzebujemy (Każdy plan dodatkowy będzie tańczy o 20 zł/mies.). Następnie należy   wybrać swój plan bazowy – mamy tutaj 3 opcje do wyboru. Następnie wybieramy abonament do kolejnych kart SIM. Możemy także do tego dobrać telefon.

Plan bazowy

Mamy do wyboru 3 plany bazowe. Pierwszy z nich to Plan Standardowy. Jego koszt to 39,99 zł. W cenie pakietu otrzymujemy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju oraz w roamingu w UE; Internet w telefonie – 5 GB z pełną prędkością, później następuje ograniczenie prędkości do 16 kb/s; dostajemy także Orange Smart Care za darmo przez 1 miesiąc., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Następny w kolejce jest Plan Komórkowy Optymalny.

W cenie 49,99 zł, w ramach którego otrzymujemy również rozmowy, SMS i MMS bez limitu oraz Internet w telefonie – w tej opcji bez limitu – 10 GB z pełną prędkością a po wykorzystaniu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; także mamy tutaj Orange Smart Care bez opłat przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies.  Jednorazowa opłata aktywacyjna, tak jak we wcześniejszej opcji wynosi 49,99 zł. Oprócz tego mamy jeszcze za darmo 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady. Ostatni jest Plan Komórkowy Wzbogacony. Za cenę 69,99 zł dostajemy rozmowy, SMS i MMS bez limitu, Internet w telefonie – w tejże opcji bez limitu GB – 20 GB z pełną prędkością i serwis telefonu – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady. Opłata aktywacyjna taka jak we wcześniejszych opisywanych opcjach.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]