Orange oferta dla nowych klientów 2020

3164
Orange oferta dla nowych klientów 2020

Orange pozostaje wciąż wiodącą siecią komórkową na polskim rynku, z usług której korzysta niemal 30% Polek i Polaków. Swoje początki sieć ma w 1994 roku, gdy to zaczęła się rozwijać jako firma telekomunikacyjna w Wielkiej Brytanii. Na rynku polskim marka Orange obecna jest od 2005 roku, a ogólnie biorąc swoje usługi świadczy już w przeszło 35 krajach, co sprawia, iż jest międzynarodową potęgą telekomunikacyjną. Jako prężnie rozwijająca się sieć o stabilnej pozycji może oferować swoim klientom dziś zarówno telefonię komórkową, jak i Internet mobilny oraz stacjonarny, telewizję, a nawet energię. Dziś Orange liczy sobie przeszło 800 salonów firmowych w całej Polsce.

Oferta dla nowych klientów

Sieć Orange pragnie przyciągać wciąż nowych klientów, a robi to kusząc ich ciekawymi ofertami, które można skroić adekwatnie do swoich wymagań względem sieci komórkowej czy potrzeb transferu Internetu czy telewizji.

Nowy klient musi jako pierwsze wybrać dla siebie plan taryfowy, może również dobrać do niego telefon, jeśli jest on zainteresowany nowym urządzeniem. Jednym z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych dziś pakietów ORANGE jest pakiet Orange LOVE, który można otrzymać w jednym z 4 wariantów, zależnie od potrzeb. W pakiecie Orange LOVE dostajemy:

– za 79,99 złotych- pakiet mini- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe bez limitu oraz 10 GB Internetu mobilnego,

– za 109,99 złotych- pakiet standard- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe bez limitu i Internet komórkowy 10 GB, telewizja 109 kanałów, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu,

– za 149,99 złotych- pakiet extra- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe i Internet komórkowy bez limitu, telewizja 174 kanały, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu,

– za 219,99 złotych- pakiet premium- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe i Internet komórkowy bez limitu, telewizja 189 kanałów, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu.

Oferta LOVE jest tak skonstruowana, by była wygodna- za wiele usług- telefonię komórkową, Internet i telewizję- płacimy tylko jeden rachunek. Nie trzeba się więc martwić różnymi terminami płatności, wszystko można zapłacić za pomocą jednego przelewu. To także wygoda ze względu na komunikację w razie problemów czy pytań- dzwonimy do jednego operatora, by dowiedzieć się informacji o kilku usługach.

Orange oferta dla nowych klientów z telefonem

Orange dba o swoich klientów, więc wciąż oferuje im nowe opcje, które mają przyciągnąć nowe osoby. Z końcem 2019 roku wystartowała oferta, w ramach której w ofercie abonamentowej oraz w Orange LOVE można otrzymać drugi smartfon, a w ofercie LOVE nawet telewizor za złotówkę.

By otrzymać drugi smartfon za 1 złotych trzeba zawrzeć nową umowę lub przedłużyć istniejącą oraz wybrać Plan Mobilny 55, Plan Mobilny 75 lub Orange LOVE z telewizją. W ofercie tych pakietów będzie można otrzymać (drugi podany smartfon za 1 złoty):

  • Samsung Galaxy A20e + Samsung Galaxy A10,
  • Huawei P30 Lite + Huawei Y5 2019,
  • Xiaomi Redmi Note 7 + Xiaomi Redmi 7A,
  • Samsung Galaxy A50 + Samsung Galaxy A10,
  • Oppo A5 2020 + Oppo A1K.

Orange oferta rodzinna

Oferta dla rodzin w Orange to tzw. Orange Flex. Pakiet ten pozwala na to, by aż 6 osób mogło korzystać z nielimitowanych rozmów oraz smsów i mmsów, a także dogodnie dzielić się ilością gigabajtów w telefonie. Orange Flex to połączenie wygody abonamentu wraz z elastycznością telefonu na kartę. By skorzystać z tej oferty nie trzeba nawet podpisywać umowy, a wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się w niej, wybrać jeden z Planów komórkowych oraz podpiąć pod niego kartę płatniczą. Co miesiąc można zmieniać Plan komórkowy oraz dodawać czy odejmować dane usługi. Plany Flex obejmują 5 Planów komórkowych, odpowiednio:

– za 15 złotych- 0 GB (to dobry plan dla rodziców, którzy chcą ograniczać dostęp dzieci do sieci, a także dla osób starszych, które nie korzystają z Internetu w komórce),

– za 25 złotych- 15 GB,

– za 30 złotych- 30 GB,

– za 50 złotych- 50 GB,

– za 80 złotych- 100 GB.

Co ważne – wszystkie numery w rodzinnej ofercie Flex są zarejestrowane na jedną osobę (Administratora), a płatność jest pobierana z jednej karty płatniczej podpiętej do konta.

Oceń wpis!
[Ocen: 1 Średnia: 5]