Orange – oferta dla nowych klientów 2019

1149
Orange - oferta dla nowych klientów 2019

Szukasz odpowiedniej oferty dla siebie? Twój wybór, jeśli chodzi o operatora padł na Orange? Sprawdź jakie rozwiązania przygotował operator dla nowych klientów, przystępujących do sieci w 2019 roku. Operator posiada w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań przez co wybór wcale nie jest taki prosty i oczywisty jakby się czasem mogło wydawać. Przed podpisaniem umowy z operatorem warto dokładnie przyjrzeć się planom taryfowym, żeby później nie okazało się, że płacimy za coś, czego nie potrzebujemy. Warto dodać, iż Orange jest to międzynarodowa marka, która obecnie dostępna w 35 krajach na świecie.

Co więcej, firma ta działa zarówno na rynku telefonii stacjonarnej, jak i telefonii komórkowej, a także internetu, transmisji danych, tudzież dzierżawy łączy i transmisji satelitarnej. Orange w swojej ofercie posiada zarówno rozwiązania z możliwością wymiany telefonu na nowy, jak i bez telefonu. Plany taryfowe można dopasowywać również do swoich wymagań pod kątem ich zawartości. Jeśli jesteśmy aktywnymi użytkownikami internetu, warto zadbać o bogaty transfer danych, warto pomyśleć o nielimitowanym rozwiązaniu. Orange w swojej ofercie posiada również pakiety darmowych minut do różnych sieci jak i pakiety SMS-ów i MMS-ów.

Wybór planu komórkowego w Orange

W Orange mamy do wyboru 4 plany komórkowe. Pierwszy z nich to Plan Mobilny 35. Jego koszt to 35 zł. W cenie pakietu otrzymujemy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS i MMS w cenie 0,20 zł do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – transfer danych 3 GB z pełną prędkością (w tym 3 GB w UE), później, po wykorzystaniu pakietu następuje ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 9,99 zł/mies. Music Pass 0 zł przez 3 miesiące.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 50 zł, jest ona doliczana jedynie do pierwszej faktury. To opłata naliczana jest nowym klientom. Następny w kolejce jest Plan Mobilny 45. W cenie 45 zł otrzymujemy: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; pakiet SMS i MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz Internet w telefonie – 7 GB z pełną prędkością (w tym 3,76 GB w UE), po wykorzystaniu – później ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 9,99 zł/mies. Dostępna jest również opcja Music Pass 0 zł przez 3 miesiące. To pakiet z dostępem do muzyki, którym możemy się cieszyć przez 3 miesiące, bez żadnych opłat. W tym przypadku również obowiązuje nas jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 50 zł.

Kolejny jest Plan Mobilny 55. Cena pakietu to 55zł, gwarantuje on Nam: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu, SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu oraz Internet w telefonie – bez limitu GB.

15 GB z pełną prędkością (w tym 4,59 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 9,99 zł/mies. Music Pass 0 zł przez 3 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi jak przy każdym pakiecie 50 zł. Ostatni plan to Plan Mobilny 75. Miesięcznie kosztuje on Nas 75 zł. W skład planu wchodzą: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; MMS i SMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – bez limitu GB 30 GB z pełną prędkością (w tym 6,26 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s. Pakiet przewiduje również dodatkowe opcje jakimi są: Orange Smart Care (serwis telefonu) Music Pass 0 zł przez 3 miesiące. Ostatni z planów obiecuje nam super ceny telefonów.

Oferta Orange z telefonem lub bez

Do każdego z zaprezentowanych powyżej tak zwanych planów komórkowych możemy dobrać telefon lub też zdecydować się na ofertę bez telefonu. Jeżeli chodzi o ceny telefonów to oczywiście wszystko jest zależne od wybranego wcześniej planu komórkowego oraz od tego, jaki telefon wybierzemy. Opłata za telefon doliczana jest do każdej miesięcznej FV.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]