Orange na kartę – oferta 2019

1191

Orange posiada bogatą ofertę dla nowych klientów na kartę. Warto zaznajomić się z dostępnymi możliwościami i przekalkulować, która opcja będzie dla nas najbardziej opłacalna. Co ważne, ofertę możemy dzięki różnego rodzaju pakietom dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Operator dba tak samo o swoich klientów posiadających ofertę abonamentową, jak również tych, którzy zdecydowali się na ofertę na kartę. Pakiety dodatkowe cały czas się zmieniają i możemy je dowolnie do siebie dobrać. Co najważniejsze, nie będziemy związani żadną umową z operatorem – co jest niezwykle ważne, szczególnie dla niektórych osób, zwłaszcza tych, które cenią sobie niezależność.

Oferta sieci Orange na kartę 2019

Jeśli zdecydujemy się na opcję na kartę w sieci Orange, pierwsze co musimy zrobić to zakupić tak zwany starter. Są one dostępne praktycznie wszędzie, u operatora, w sklepach, kioskach oraz na stacjach benzynowych. Mamy kilka opcji starterów do wyboru: Pierwsza opcja nazywa się „nawet 100 GB po doładowaniu”, cena starteru to 5 zł, w którym otrzymamy 6 GB na start. Warto powiedzieć o bonusach, gdyż w tym przypadku po każdym doładowaniu otrzymujemy jakiś bonus.

Druga opcja o nazwie „0 zł za rozmowy i SMS-y w Orange”, która także kosztuje 5 zł, i także dostajemy 6 GB na start; Kolejna opcja to „Bez limitu do wszystkich” – w tym przypadku możemy się komunikować swobodnie za 30zł/mies. Mamy więc dostępne połączenia bez limitu do wszystkich sieci, SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci, 15 GB internetu w Polsce oraz 2,51 GB internetu.

Następna opcja to „Starter dla dziecka”, którego koszt wynosi 5zł, w ramach którego otrzymujemy 6 GB internetu. W tymże pakiecie tym są specjalne blokady treści dla dorosłych w Internecie oraz połączeń z numerami specjalnymi. Ostatnia już opcja to „Zawsze bez limitu po doładowaniu”, koszt tego startera wynosi 5zł. Możemy tutaj otrzymać – w zależności od doładowania, nawet 100 GB. W tym przypadku każde nasze doładowanie zmieni się automatycznie na liczbę dni swobodnego korzystania z naszego telefonu według przelicznika 1zł doładowania = 1 dzień nielimitowanych rozmów, SMSów i MMS + 0,5 GB.

Firma Orange

Firma Orange jest obecnie liderem na polskim rynku, jeśli chodzi zarówno o telefonię stacjonarną, Internet bądź też transmisję danych. Warto dodać, że Orange jako jedyny operator, oferuje niezwykle kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne.  Dostępne w całym kraju. Należy podkreślić, że celem firmy jest zagwarantowanie najwyższej satysfakcji swoim klientom, a także atrakcyjnego zysku akcjonariuszom. Zauważmy, iż obecnie użytkownicy oczekują, że dana firma będzie uczciwa i dynamiczna. Jest to możliwe to osiągnięcia poprzez budowanie zarówno bezpośrednich, jak i przyjaznych relacji. Jeśli połączy się te wartości z dość inspirującym podejściem do biznesu, firma może zapewnić sobie, a także swoim akcjonariuszom sukces rynkowy, a równocześnie zagwarantować swoim klientom zarówno satysfakcję, jak i zadowolenie ze współpracy.

Warto podkreślić, iż firma Orange postępuje według ustalonych zasad, które możemy znaleźć w Kodeksie Etyki. Operator ten potwierdza również swoją przynależność do społeczności, gdzie wspomniane zasady są kluczem do tego, aby osiągnąć określone cele oraz standard działania. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty tego właśnie operatora to z całą pewnością nie będziemy mieć problemu z tym, ażeby skorzystać z takiej właśnie oferty. Starter możemy bowiem zakupić zarówno w sklepie bądź też kiosku, jak i w salonie operatora.

Nadmieńmy, iż salonów jest całkiem sporo. Znajdują się one praktycznie w każdym mieście. Są one też zlokalizowane w centrach handlowych. Nie powinno więc być problemu ze zlokalizowaniem takiego salonu. Jeśli zdecydujemy się właśnie tak zakupić starter z pewnością będziemy mogli liczyć na fachową pomoc ze strony sprzedawców. Udzieloną nam oni także z pewnością wszystkich niezbędnych wskazówek zarówno na temat startera, jak i dostępnych dodatkowych pakietów.

Oferta na kartę 2019 w sieci Orange, przygotowana jest na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Oferta na kartę przewiduje bezpłatne smsy i połączenia, a także pakiety transferów danych.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]