Oferta Play bez telefonu

895

Oferta Play bez telefonu

Pewnie nierzadko zdarza Ci się sytuacja, gdy rachunek za telefon przychodzi o wiele wyższy niż się spodziewałeś. Masz już dość tej sytuacji i ponoszenia coraz większych kosztów, więc postanowiłeś w końcu coś zmienić. Z pewnością każdy z nas chciałby maksymalnie obniżyć miesięczne koszty utrzymania swojego telefonu. I nie chodzi tutaj o to, by ciągle się ograniczać lub zupełnie przestać dzwonić i SMS-ować. Na rynku mamy dostępnych wiele taryf u poszczególnych operatorów, jednakże na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, która z nich jest najlepsza i zdecydować się na tę jedyną. Jeśli Ty również masz mnóstwo wątpliwości, koniecznie zapoznaj się z Play ofertą bez telefonu, a przekonasz się, że za niewielkie pieniądze można dzwonić i pisać bez jakichkolwiek ograniczeń.

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci, dbająca o swoich stałych Klientów i proponująca niezwykle dogodne warunki podczas zawierania pierwszej umowy. W tej sieci z pewnością nie będzie problemów z zasięgiem i z nieuzasadnionym przerywaniem połączeń. Jeśli nie zależy Ci na wymianie dotychczasowego modelu telefonu i chcesz po prostu mniej płacić i więcej rozmawiać i SMS-ować, wybierz Play abonament bez telefonu. Do wyboru masz trzy formuły w opcji przeznaczonej dla jednej osoby, także z pewnością znajdziesz opcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, spełniającą najśmielsze oczekiwania. Ponadto czas obowiązywania umowy to jedynie 12 miesięcy, a swój dotychczasowy numer możesz przenieś do Play już 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy.

Play abonament bez telefonu ma trzy wersje Formuły Solo – przeznaczonej dla jednej osoby. Za jedyne 30 złotych miesięczne możesz cieszyć się nielimitowanymi minutami do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a także nieograniczoną ilością wiadomości tekstowych do użytkowników Playa oraz pakietem internetowym 2 GB. Jeśli jednak zamiast tradycyjnej rozmowy, wolisz wysłać SMS-y, zdecyduj się na Formułę Solo M, gdzie za 15 złotych więcej będziesz mógł dodatkowo wysyłać nieograniczoną ilość wiadomości tekstowych do wszystkich operatorów, a także otrzymasz aż 5GB Internetu do wykorzystania. Dla osób, które korzystają  z telefonu również poza granicami kraju, idealna będzie Formuła Solo L, gdzie nielimitowane minuty i wiadomości do wszystkich sieci mamy do wykorzystania również w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Sam więc zdecyduj, która z opcji będzie dla Ciebie najwłaściwsza i która najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb.

Dla osób, które chcą przenieść kilka numerów do Playa, ciekawym rozwiązaniem jest Formuła Duet lub Formuła Rodzina. W pierwszej z nich możesz dokonać migracji dwóch numerów, natomiast w Formule Rodzina masz możliwość przeniesienia trzech lub więcej osób, na równie dogodnych warunkach. Każda z osób bowiem otrzyma takie same warunki jak Ty, a zatem będziecie mogli rozmawiać i pisać ze sobą bez ograniczeń. Nie zwlekaj, przejdź z całą rodziną do najlepszego operatora sieci komórkowej w Polsce i już dziś zacznij oszczędzać dzięki ofercie Play bez telefonu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]