Oferta Play abonament bez telefonu teraz taniej dla dwóch lub więcej osób

1257

Oferta Play abonament bez telefonu

Przygotowana przez Play oferta bez telefonu na abonament przewiduje aż 9 możliwych kombinacji i w każdej z nich otrzymamy nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne. Aż dziewięć kombinacji otrzymujemy ponieważ oprócz 3 możliwych wariantów współpracy – kolejno S,M i L, umowę abonencką możemy podpisać na więcej niż jednego użytkownika. Im więcej abonentów tym większe korzyści. Play zmienił więc taktykę na sprzedaż hurtową, a jak wiadomo w hurcie zawsze jest taniej.

Jakie pakiety do wyboru

Najskromniejszy pakiet abonamentu to S. Nie pozwólmy jednak by zmyliły nas pozory. W ramach najtańszego wariantu współpracy otrzymujemy nielimitowane połączenia wychodzące do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, oraz nielimitowane SMS-y do znajomych z sieci Play. Dla korzystających z sieci mamy dobrą nowinę, w ramach pakietu danych otrzymujemy do wykorzystania aż 2 GB internetu, a jeżeli przedłużamy właśnie umowę – w ramach bonusu otrzymamy kolejny gigabajt. Cała zabawa kosztuje nas tylko 30 złotych miesięcznie. Aby zyskać więcej podpiszmy umowę dla dwóch osób. Wtedy nasz pakiet internetowy urośnie do 5GB, a rachunek spadnie do 22,50zł na głowę. Oferta dla 3 osób przewiduje podzielenie się pakietem 10GB, oraz korzystaniem z innych przywilejów pakietu S za jedyne 55zł lub 18,33zł na osobę.

W przypadku rozwiązania ze średniej pułki czyli pakietu oznaczonego literką M oprócz nielimitowanych rozmów do wszystkich cieszymy się darmowym SMS-owaniem i MMS-owaniem do wszystkich. Miesięczny pakiet danych do wykorzystania to aż pięć gigabajtów, a przy przedłużaniu umowy zyskujemy dodatkowe dwa. Bez telefonu miesięczny abonament kosztować nas będzie jedynie 45 złotych. Jeżeli podpiszemy umowę dla dwojga, pakiet do podzielenia się wzrośnie do 15 gigabajtów, a rachunek spadnie do 37,50zł na osobę. Największa ulgę dla portfela odczujemy przy skorzystaniu z opcji dla trzech użytkowników. Tu zapłacimy tylko 31,67zł za osobę, a nasz wspólny pakiet danych wyniesie 30GB, czyli po 10 na głowę.

W największym pakiecie L nie interesuje nas prawie nic. Wszystkie połączenia wychodzące do Play, oraz do innych sieci komórkowych i stacjonarnych są nielimitowane. Nie zapłacimy ani grosza za wysłane SMS-y i MMS-y. Nie martwimy się o ilość zużytego pakietu danych, ponieważ w tej opcji jest on nielimitowany. Dodatkowo jako bonus każdy z abonentów otrzymuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, oraz 500 MB internetu do wykorzystania  w ramach roamingu w UE aż na 30 dni. Rozwiązanie w formule solo kosztuje nas 55 złotych, aby ciąć koszty zdecydujmy się na Formułę Duet i płaćmy 47,50  złotych za osobę. Maksymalne korzyści uzyskamy w taryfie Formuła Rodzina, gdzie zrzutka na rachunek wynosi 41,67 złotych na głowę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]