Nowości ofertowe w sieci PLAY

752

Regularnie badamy oferty operatorów sieci komórkowych w kraju. Dzisiaj wypadło na sieć PLAY. W dzisiejszym artykule opiszemy nową ofertę MIX w Play, oraz przypomnimy jak zarejestrować numer na kartę.

Oferta dla nowych klientów MIX w Play

Operator PLAY przedstawił nową odsłonę oferty MIX w Play skierowanej do nowych klientów. Do wyboru otrzymujemy trzy pakiety dostępne w trzech wersjach: Formuła MIX, MIX Elastyczny, oraz MIX bez telefonu. W podstawowej Formule MIX podpisujemy umowę na 24 miesiące, w ramach której zobowiązujemy się do regularnego doładowywania telefonu za kwotę 30, 40 lub 50 złotych.

W każdej z opcji otrzymujemy nielimitowane wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia wewnątrz sieci PLAY, oraz kolejno 200, 300 i 400 minut do pozostałych sieci. Pakiety internetowe to 2, 4 lub 6 gigabajtów miesięcznie. Dodatkowo możemy wziąć udział w promocji, gdzie otrzymamy nielimitowany pakiet internetowy na miesiąc, trzy lub sześć w zależności od wybranego pakietu.

Dodatkowo do każdego pakietu dobieramy odpowiedni dla nas telefon komórkowy. Przykładowo dla pakietu Formuła MIX L bardzo popularny model Huawei P8 Lite kosztował będzie jedyne 249 złotych, a Huawei Y5 II tylko symboliczną złotówkę.

Bonusy dla rejestrujących numery na kartę

Przypominamy w jaki sposób zarejestrować numer na kartę w sieci Play i jakie korzyści z tego płyną. Po pierwsze sprawdź czy twój numer jest już zarejestrowany. Wpisz i zatwierdź kod *111*49*1# lub wyślij SMS-a o treści REJESTRACJA na 111. Jeżeli numer nie został zarejestrowany możesz zarejestrować go telefonicznie pod numerem 730 300 300, na stronie internetowej operatora lub w jednym z salonów partnerskich. Możesz to również zrobić za pomocą konta bankowego ING lub Millenium.

Po zarejestrowaniu aby odebrać bonusy należy wpisać kod *111*300*1#. Po wpisaniu kodu otrzymasz konto ważne tok, 100 złotych na rozmowy i SMS-y, oraz 10 gigabajtów internetu ważne przez kolejne trzydzieści dni.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]