Idealne rozwiązanie? Play na abonament!

1305
play na abonement

Play na abonament

Jak większość Klientów od dłuższego czasu korzystasz z oferty na abonament danej sieci komórkowej. Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad zmianą operatora, ale jesteś przecież przywiązany do obecnego rozwiązania, nie chcesz zmieniać numeru, a poza tym według Ciebie wszystkie oferty są w porównywalnych cenach. Nic bardziej mylnego! Pora zmienić więc dotychczasowe nawyki i w końcu skorzystać z oferty Play na abonament. Przechodząc do tego operatora możesz przecież zachować dotychczasowy numer telefonu i co najważniejsze – nie musisz czekać do końca obecnej umowy, by skorzystać z o wiele lepszych rozwiązań. Zaoszczędzisz bowiem sporo pieniędzy, a ponadto będziesz mógł cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz nowoczesnym telefonem.

Jeśli jako jedyny nie przeniosłeś jeszcze swojego numeru do Play, koniecznie dołącz do grona zadowolonych Klientów. Do wyboru masz trzy opcje: Formułę Solo S, Formułę Solo M, bądź Formułę Solo L. Wszystko zależy od Twoich preferencji komunikacyjnych – czy wolisz postawić na nielimitowane rozmowy, czy cenisz sobie również swobodę wysyłania wiadomości tekstowych. Poza tym otrzymasz pakiet internetowy, a także możesz zdecydować się na wymianę dotychczasowego modelu telefonu. W sytuacji, gdy Twoi najbliżsi również chcieliby zmienić operatora, najlepszym rozwiązaniem będzie Formuła Rodzina, w której masz możliwość migracji kilku numerów jednocześnie, przy maksymalnym obniżeniu kosztów. Ponadto Twoje dzieci na pewno ucieszą się z nowych telefonów. Idealną opcją dla dwojga będzie z kolei Formuła Duet, gdzie wraz ze swoją drugą połową będziesz mógł cieszyć się swobodą rozmów za naprawdę niewielkie pieniądze. Chciałbyś przy okazji wymienić swoją wysłużoną już komórkę? Zdecyduj się zatem na telefon w Play na abonament, gdzie z pewnością znajdziesz dla siebie idealny model.

Dla wielu użytkowników niezwykle ważne jest również to, by w każdym miejscu mogli skorzystać z Internetu, sprawdzić bieżące wydarzenia, czy chociażby pogodę na najbliższe dni, a także skorzystać z nawigacji. Od teraz będzie to możliwe, gdyż wszystkie Formuły Play posiadają pakiety internetowe, wliczone już w miesięczne koszty abonamentowe. Jeśli więc chcesz mieć świat na wyciągnięcie ręki, zdecyduj się na Internet w Play na abonament, a z pewnością będziesz w stu procentach zadowolony.

Ze względu na to, że Play korzysta z zasięgu wszystkich sieci komórkowych, będziesz mógł porozumiewać się z najbliższymi w każdym zakątku Polski. Co więcej, nie będziesz musiał ucinać rozwijającej się rozmowy, gdyż w opcji Play na abonament masz nielimitowane minuty, których naprawdę nie sposób wykorzystać. Jeśli nie jesteś fanem długich rozmów i pewne rzeczy wolisz napisać, z pewnością będziesz zadowolony z nieograniczonej ilości darmowych wiadomości tekstowych. Nie zwlekaj – przyjdź jak najszybciej do punktu obsługi lub odwiedź naszą stronę internetową, by cieszyć się o wiele tańszym abonamentem i oczywiście nowym, lśniącym smartfonem.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]