Co fajnego znajdziemy w ofercie PLAY

737

Jak co weekend przyglądamy się ofertom operatorów komórkowych w Polsce. W tym artykule na tapetę bierzemy fioletowego operatora czyli sieć PLAY. Co fajnego znajdziemy w ich ofercie?

Prezentowe Last Minute w sieci PLAY

Nie ważne czy mowa o telefonach na abonament czy w MIX Play – ceny wszystkich telefonów zostały obniżone o co najmniej sto złotych. Przykładowe modele, o które warto się bić i szybko zamawiać to na przykład Samsung Galaxy S7, który możemy nabyć w abonamencie już od złotówki – przecena ze stu pięćdziesięciu złotych. HTC Desire 825, który do tej pory w najdroższym abonamencie kosztował pięćset siedemdziesiąt złotych obecnie jest dostępny już od symbolicznej złotówki. Oferty zmieniają się z dnia na dzień. Nie należy więc zwlekać.

HBO w Play Now

W ofercie telewizji mobilnej Play Now mamy teraz do dyspozycji kanały HBO, HBO2, HBO 3, oraz dostęp do platformy filmów i seriali na żądanie – HBO Go. Kanały HBO i biblioteka HBO GOsą  przez miesiąc w prezencie. Później 25 zł miesięcznie, bez zobowiązań. Ponad 2500 godzin najlepszych produkcji w cenie jednego biletu do kina to bardzo kusząca oferta.

Rejestracja numeru na kartę w PLAY

Rejestracja numeru na kartę to obowiązek, który w Play się zwyczajnie opłaca. Od przyszłego roku wszystkie numery na kartę, które nie zostaną zarejestrowane zostaną wyłączone. Play zachęca nas do rejestracji numeru bonusami. W zamian za rejestrację online lub w salonie otrzymamy konto ważne rok,  100 złotych na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i dziesięć gigabajtów internetu ważne przez trzydzieści dni od aktywacji. Aby odebrać te bonusy po rejestracji wpisz kod: *111*300*1#

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]