Co ciekawego ma dla nas Play?

796

Co tydzień przyglądamy się ofertom i promocjom jakie przygotowali dla nas operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Dzisiaj na tapetę bierzemy fioletową sieć Play. Rzućmy okiem co ciekawego znajdziemy w ich aktualnej ofercie.

Super bonusy przy rejestracji numeru na kartę

Podobnie jak pozostali operatorzy sieci komórkowych na kartę, również Play przygotował specjalną ofertę, która ma zachęcić osoby niezdecydowane do zarejestrowania swojego numeru w Play na kartę. Oferta brzmi imponująco. Za pięć minut stania przy okienku i po wypełnieniu kilku informacji otrzymujemy konto ważne rok, aż sto złotych na rozmowy i SMS-y ważne przez trzydzieści dni, a do tego dziesięć gigabajtów pakietu internetowego, również na trzydzieści dni.

Proces rejestracji jest prosty. Sprawdź, czy Twój numer jest zarejestrowany. Wpisz numer *111*49*1# lub wyślij SMS-a o treści REJESTRACA na numer 111. Jeśli nie jest zarejestrowany udaj się do salonu Play lub do jednego z partnerów sieci (lista na stronie internetowej operatora). Weź ze sobą dowód tożsamości i telefon z kartą, którą będziesz rejestrował. Alternatywnie możesz zarejestrować telefon za pomocą bankowości elektronicznej. Dotyczy to klientów Milennium Bank oraz ING Bank Śląski.

Minuty do wszystkich za darmo w Abonamencie Play Formuła Solo, Duet i Rodzina

W ofercie abonamentowej Play w każdym z pakietów znajdziemy darmowe wiadomości SMS i MMS do abonentów Play, oraz co ciekawsze nielimitowane minuty do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych. Pakiet formuła Solo S kosztować nas będzie jedyne trzydzieści złotych miesięcznie. Wyróżnikiem oferty Play jest możliwość obniżania ceny poprzez dzielenie rachunku na kilka osób i tak ten sam pakiet Formuła Solo S w przypadku umowy na 3 karty sim kosztować nas będzie już tylko 18,33 złotych za osobę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]