Wymiana szybki iPhone 12

Smartfony marki Apple cechuje wysoka jakość komponentów. W iPhone 12 zastosowana została warstwa Ceramic Shield, która jest wyraźnie mocniejsza od szkła w smartfonach. Niestety życie pokazuje, że niektóre incydenty są w stanie pokonać nawet tak trwałe rozwiązania. Co zrobić, gdy uszkodzona zostanie szybka? Gdzie dokonać wymiany szybki iPhone 12, ile to kosztuje i jak długi jest czas naprawy? Sprawdźmy!

Wymiana szybki iPhone 12 – czy jest konieczna?

iPhone w poprzednich generacjach miał najtwardsze szkło użyte w smartfonach. To jednak było zbyt mało! Producent postanowił radykalnie zwiększyć wytrzymałość iPhone’a 12 i sięgnął po kryształy nano­ceramiczne. Są twardsze od większości metali, a połączone ze szkłem, zapewniają maksymalną wytrzymałość przy zachowaniu przejrzystości.

Ceramic Shield jest rozwiązaniem, którego nie miał jej dotąd żaden smartfon. Zastosowana powłoka jest twardsza niż jakiekolwiek szkło użyte w urządzeniu tego typu, z kolei wykorzystana dwukrotna wymiana jonowa zapewnia niesamowitą odporność na zarysowania. Ekran chroniony jest przed otarciami, rysami i codziennym zużyciem. Sporym atutem jest także fakt, że wyświetlacz tworzy z brzegami urządzenia jedną, spójną płaszczyznę, co dodatkowo go zabezpiecza. Ale czy rzeczywiście można być spokojnym o swój sprzęt? Czas i okoliczności pokazują, że niekoniecznie.

Użytkownicy często zgłaszają się do serwisów, by wymienić przednią szybkę na nową. Do usterek dochodzi wskutek upadków, uderzeń czy nacisku. Niekiedy uszkodzona zostaje tylko szybka iPhone 12, innym razem destrukcji ulega cały wyświetlacz i jego wymiana jest niezbędna, by dotyk mógł sprawnie działać.

Usługę zlecisz na https://zbitaszybka.pl/wymiana-ekranu-iphone-12/.

Gdzie wymienić szybkę w iPhone 12?

Pęknięta szybka czasem wydaje się błahostką. O ile nie utrudnia korzystania z telefonu, to wielu użytkowników lekceważy ten problem i zwleka z wymianą. Nie jest to słuszne posunięcie. Dalsze korzystanie z popękanej szybki może nie tylko Cię skaleczyć, ale też uszkodzić głębsze warstwy wyświetlacza i doprowadzić do bardziej zaawansowanych problemów. Warto więc zgłosić się do serwisu, który dokona dokładnej diagnozy skutków niefortunnego upadku i określi stopień skomplikowania uszkodzeń.

Dostępne są 3 wyjścia z tej sytuacji: samodzielna naprawa, naprawa w autoryzowanym serwisie albo naprawa w nieautoryzowanym serwisie. Przykładem serwisu, który cieszy się nieposzlakowaną opinią, a Klienci chwalą go za sprawne działanie, profesjonalną obsługę i niezawodność, jest ogólnopolska marka ZbitaSzybka.pl. Działa ona w różnych zakątkach Polski – m.in. Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Katowicach czy Sopocie. Pełną listę punktów napraw można znaleźć na stronie serwisu, a także sprawdzić tam godziny otwarcia. To nie wszystko! ZbitaSzybka.pl poszła krok dalej i oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z systemu rezerwacji online, by nie zmarnować ani chwili. Ponadto dostępna jest prężnie działająca infolinia, na której umawiane są wizyty w serwisie, ale też konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania i przedstawiają szacunkową wycenę usługi!

Ile kosztuje i ile trwa wymiana szybki iPhone 12?

Ceny wymiany komponentów w urządzeniach mobilnych różnią się, w zależności od serwisu czy zastosowanych części. Chcąc poznać dokładną wycenę usługi, najlepiej zgłosić się do serwisu, gdzie po diagnozie otrzymasz ekspertyzę wraz z kosztorysem. Co jednak istotne, na przykład w serwisie ZbitaSzybka.pl można wybrać jedno z kilku rozwiązań – np. tańszą szybkę, będącą zamiennikiem oryginału albo szybkę taką, jakiej jakość jest taka jak tej stosowanej na pierwszy montaż. Oczywiście będą one różniły się ceną.

Jeśli chodzi o czas, jaki potrzebny jest na wymianę szybki w iPhone 12, to tutaj ważne jest to, czy serwisanci dysponują w danym terminie czasem oraz częściami na wymianę. Umawiając wizytę z wyprzedzeniem, można znacząco skrócić czas naprawy – wówczas potrzebne komponenty zostaną zamówione, a serwisanci wygospodarują czas w swoim grafiku!

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Serwis iPhone z Wrocławia, który zasługuje na naszą uwagę

zbitaszybka wrocław

Urządzenia marki Apple cieszą się rosnącą popularnością. Firma wciąż wypuszcza nowe smartfony, laptopy, inteligentne zegarki i inne sprzęty, które słyną ze świetnych parametrów i przez wielu uznawane są za solidne i niezawodne. Co jednak, gdy iPhone zacznie szwankować, zbije się szybka albo przestanie działać głośnik? Gdzie naprawić sprzęt w stolicy Dolnego Śląska? Przedstawiamy serwis iPhone z Wrocławia, który zasługuje na naszą uwagę!

Jaki serwis iPhone we Wrocławiu wybrać?

W sieci można znaleźć sporo ogłoszeń odnośnie naprawy iPhone we Wrocławiu i okolicy. Nie wszystkie ogłoszenia są jednak wiarygodne, a niektórzy serwisanci nie posiadają dostatecznej wiedzy i doświadczenia, by pomóc Ci w usprawnieniu urządzenia. Warto więc zdać się na ekspertów i oddać smartfon Apple to renomowanego punktu napraw. Takim bez wątpienia jest ZbitaSzybka.pl, czyli serwis iPhone Wrocław, w którym pracują specjaliści znający sprzęty z nadgryzionym jabłkiem od podszewki, a zarazem pasjonaci nowoczesnych technologii.

Jakie naprawy w serwisie iPhone we Wrocławiu?

Nie wiesz, czy team ZbitaSzybka.pl pomoże Ci uporać się z Twoim problemem? Będziesz zaskoczony, bowiem zakres działania serwisu jest bardzo obszerny. Możesz wymienić szybkę, zbity ekran, baterię, przycisk power, korpus, głośnik czy płytę główną w kilka chwil. Specjaliści dokonują także naprawy klawiszy, płyty głównej czy aparatu, rozwiązują problemy związane z oprogramowaniem, konfigurują nowe sprzęty, zgrywają i czyszczą dane, a nawet naprawiają iPhone po kontakcie z cieczą. Czy to wszystko? Okazuje się, że nie. W zakresie usług serwisu iPhone we Wrocławiu jest także naprawa innych sprzętów Apple – m.in. MacBooków, iPadów czy Apple Watch.

Dlaczego serwis iPhone ZbitaSzybka?

Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać naprawę iPhone’a 6, 7, 8, Xr czy jeszcze nowszego modelu – możesz liczyć na pomoc serwisu iPhone z Wrocławia ZbitaSzybka.pl. Dokładnie przeanalizowaliśmy ofertę usług i nie mamy wątpliwości, że w ręce obsługi można oddać każdy sprzęt Apple. Przeszkoleni specjaliści wiedzą, jak wymienić szybkę, głośnik, baterię czy dokonać innych napraw w smartfonach.

Przed przyjęciem urządzenia do naprawy, wykonują jego dokładne oględziny, a następnie przedstawiają wstępną wycenę usługi. To ważne, aby wiedzieć, ile kosztuje naprawa iPhone, zanim się jej podejmiesz. Co więcej, jeśli zostaną wykryte dodatkowe usterki, które podniosą cenę naprawy – zostaniesz o tym poinformowany i podejmiesz decyzję, czy chcesz kontynuować zlecenie czy jest to nieopłacalne.

Ogromnym atutem serwisu iPhone we Wrocławiu ZbitaSzybka.pl jest możliwość rezerwacji terminu naprawy przez Biuro Obsługi Klienta, co znacząco oszczędza Twój czas. A jeśli o czasie mowa, to pracownicy deklarują, że większość napraw nie trwa dłużej niż 30 minut – to świetna wiadomość dla tych, którym trudno funkcjonować bez dostępu do urządzenia!

Na pewno na plus jest również fakt, że w serwisie stosowane są komponenty takie, jak na pierwszy montaż w urządzeniach Apple, co gwarantuje najwyższą jakość. Jesteśmy też pozytywnie zaskoczeni, że naprawa iPhone przebiega wedle procedur i w rękawiczkach, a zespół ZbitejSzybki dokładnie tłumaczy, jakie kroki wykonuje. Szukając profesjonalnego serwisu iPhone Wrocław, trudno nie wskazać właśnie tego punktu napraw. Jesteśmy pod wrażeniem i Ty również będziesz!

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 2 Średnia: 5]

Plus promocje dla stałych klientów 2020

Plus promocje dla stałych klientów 2020

Sieć Plus to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych sieci telekomunikacyjnych w Polsce. Plus należy to spółki Polkomtel sp. z o.o i to właśnie jako ta spółka oferuje nam telefonię komórkową Internet LTE. To właśnie Polkomtel również jako pierwszy operator w Polsce wprowadził wspólnie z Cyfrowym Polsatem sieć pozwalającą na przesyłanie danych z prędkością 300 Mb/s w technologii LTE-Advanced, dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach 1800 MHz i 2600 MHz. Poza standardową ofertą dotyczącą usług telekomunikacyjnych, Plus oferuje dziś także usługi dedykowane do transmisji danych, usługi informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, mobilne płatności, ofertę energii elektrycznej i wiele innych nowoczesnych rozwiązań przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.

Oferta Plus abonament dla stałych klientów

Plus dba o swoich stałych klientów. Dziś oferuje im opcję przedłużenia umowy abonamentowej na kolejne miesiące i zrobienie tego nawet na 8 miesięcy przed wygaśnięciem poprzedniej umowy. W ramach przedłużenia stały klient może odebrać smartfona, a aktywacja nowej przedłużanej umowy nie wiąże się z żadnymi kosztami. W ramach oferty dostępne są telefony dla przykładu takie jak: LG K51S, Samsung A51, Huawei P30 lite. Z nową umową przyjedzie do nas kurier w przeciągu 1-3 dni. Nową umowę abonamentową można mieć więc gotową bez wychodzenia z domu, a jej zwrotu można dokonać w terminie 14 dni.

Stali klienci mogą obecnie wybrać jedną z 4 opcji abonamentowych, a są to:

– za 30 złotych- Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy do wszystkich w Polsce oraz w roamingu, 2 GB Internetu, promocyjny dostęp do 5G do 11.11. 2020 roku,

– za 50 złotych- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, 12 GB internetu, promocyjny dostęp do 5G do 11.11. 2020 roku,

– za 70 złotych- nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, internet 25 GB, w cenie abonamentu dostęp do 5G na stałe, do wyboru HBO GO, TIDAL lub Champions League/ Europa League

– za 75 złotych- nielimitowane SMSy, MMSy i rozmowy, internet 75 GB, w cenie abonamentu dostęp do 5G na stałe.

Plus oferta dla stałych klientów z telefonem

Przykładowo za abonament w danej cenie można otrzymać takie telefony jak:

– za abonament 30 zł- telefon Oppo A31 za złotówkę- telefon z ekranem 6,5 cala, z 64 GB wbudowanej pamięci i z baterią 4230 mAh,

– za abonament 50 zł- telefon LG K61 za złotówkę, ekran 6,5 cala, aparat 48 Mpix, 128 GB wbudowanej pamięci i bateria 4000 mAh,

– za abonament 70 zł- telefon Huawei P40 Lite 128 GB 5G+ band 4PRO za złotówkę – ekran 6,5 cala, aparat 64 Mpix, 128 GB pamięci, bateria 4000 mAh,

– za 75 zł- telefon Samsung Galaxy A51 5G za 99 zł, ekran 6,5 cala, aparat 48 Mpix, 128 GB pamięci, bateria 4500 mAh.

Plus abonament rodzinny 2020

Plus stawia na ciekawą ofertę dla całych rodzin w ramach abonamentu. Oferta przedstawia się tak, iż dobranie kolejnych numerów do abonamentu skutkuje jego obniżeniem- dokładnie o połowę dla każdego kolejnego numeru. I tak, w abonamencie za 50,00 zł za dwa numery zapłacimy 75,00 zł, za trzy 100,00 zł i za cztery 125,00 zł, co na numer wyniesie nas 31,25 zł.

Oferta abonamentowa dla rodzin przedstawia się następująco (wszystkie te pakiety posiadają nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy):

– za 75 złotych (4 numery) – 2GB internetu, HBO Go za 2 miesiące za 0 złotych,

– za 125 złotych (4 numery) – 12 GB internetu, HBO GO przez 2 miesiące za 0 zł. 120 minut na połączenia międzynarodowe z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu,

– za 205 złotych (4 numery) – 24 GB internetu, 120 minut na połączenia międzynarodowe z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu. Do wyboru: HBO GO, Tidal P albo IPLA Sport Premium na dwa lata,

– za 225 złotych (4 numery) – 72 GB internetu, 120 minut na połączenia międzynarodowe z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu.

Porównując tą rodzinną ofertę abonamentową z ofertami innych wiodących sieci w Polsce, w Plusie zdecydowanie można mieć 4 numery najtaniej. Jedynym mankamentem jest to, iż poszczególne numery w abonamencie nie mają możliwości zróżnicowania danego planu indywidualnie- każdy numer w jednej ofercie ma dokładnie taki sam plan i cenę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Orange oferta dla nowych klientów 2020

Orange oferta dla nowych klientów 2020

Orange pozostaje wciąż wiodącą siecią komórkową na polskim rynku, z usług której korzysta niemal 30% Polek i Polaków. Swoje początki sieć ma w 1994 roku, gdy to zaczęła się rozwijać jako firma telekomunikacyjna w Wielkiej Brytanii. Na rynku polskim marka Orange obecna jest od 2005 roku, a ogólnie biorąc swoje usługi świadczy już w przeszło 35 krajach, co sprawia, iż jest międzynarodową potęgą telekomunikacyjną. Jako prężnie rozwijająca się sieć o stabilnej pozycji może oferować swoim klientom dziś zarówno telefonię komórkową, jak i Internet mobilny oraz stacjonarny, telewizję, a nawet energię. Dziś Orange liczy sobie przeszło 800 salonów firmowych w całej Polsce.

Oferta dla nowych klientów

Sieć Orange pragnie przyciągać wciąż nowych klientów, a robi to kusząc ich ciekawymi ofertami, które można skroić adekwatnie do swoich wymagań względem sieci komórkowej czy potrzeb transferu Internetu czy telewizji.

Nowy klient musi jako pierwsze wybrać dla siebie plan taryfowy, może również dobrać do niego telefon, jeśli jest on zainteresowany nowym urządzeniem. Jednym z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych dziś pakietów ORANGE jest pakiet Orange LOVE, który można otrzymać w jednym z 4 wariantów, zależnie od potrzeb. W pakiecie Orange LOVE dostajemy:

– za 79,99 złotych- pakiet mini- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe bez limitu oraz 10 GB Internetu mobilnego,

– za 109,99 złotych- pakiet standard- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe bez limitu i Internet komórkowy 10 GB, telewizja 109 kanałów, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu,

– za 149,99 złotych- pakiet extra- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe i Internet komórkowy bez limitu, telewizja 174 kanały, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu,

– za 219,99 złotych- pakiet premium- Internet domowy światłowód do 300 Mb/s, rozmowy komórkowe i Internet komórkowy bez limitu, telewizja 189 kanałów, telefon stacjonarny rozmowy bez limitu.

Oferta LOVE jest tak skonstruowana, by była wygodna- za wiele usług- telefonię komórkową, Internet i telewizję- płacimy tylko jeden rachunek. Nie trzeba się więc martwić różnymi terminami płatności, wszystko można zapłacić za pomocą jednego przelewu. To także wygoda ze względu na komunikację w razie problemów czy pytań- dzwonimy do jednego operatora, by dowiedzieć się informacji o kilku usługach.

Orange oferta dla nowych klientów z telefonem

Orange dba o swoich klientów, więc wciąż oferuje im nowe opcje, które mają przyciągnąć nowe osoby. Z końcem 2019 roku wystartowała oferta, w ramach której w ofercie abonamentowej oraz w Orange LOVE można otrzymać drugi smartfon, a w ofercie LOVE nawet telewizor za złotówkę.

By otrzymać drugi smartfon za 1 złotych trzeba zawrzeć nową umowę lub przedłużyć istniejącą oraz wybrać Plan Mobilny 55, Plan Mobilny 75 lub Orange LOVE z telewizją. W ofercie tych pakietów będzie można otrzymać (drugi podany smartfon za 1 złoty):

  • Samsung Galaxy A20e + Samsung Galaxy A10,
  • Huawei P30 Lite + Huawei Y5 2019,
  • Xiaomi Redmi Note 7 + Xiaomi Redmi 7A,
  • Samsung Galaxy A50 + Samsung Galaxy A10,
  • Oppo A5 2020 + Oppo A1K.

Orange oferta rodzinna

Oferta dla rodzin w Orange to tzw. Orange Flex. Pakiet ten pozwala na to, by aż 6 osób mogło korzystać z nielimitowanych rozmów oraz smsów i mmsów, a także dogodnie dzielić się ilością gigabajtów w telefonie. Orange Flex to połączenie wygody abonamentu wraz z elastycznością telefonu na kartę. By skorzystać z tej oferty nie trzeba nawet podpisywać umowy, a wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się w niej, wybrać jeden z Planów komórkowych oraz podpiąć pod niego kartę płatniczą. Co miesiąc można zmieniać Plan komórkowy oraz dodawać czy odejmować dane usługi. Plany Flex obejmują 5 Planów komórkowych, odpowiednio:

– za 15 złotych- 0 GB (to dobry plan dla rodziców, którzy chcą ograniczać dostęp dzieci do sieci, a także dla osób starszych, które nie korzystają z Internetu w komórce),

– za 25 złotych- 15 GB,

– za 30 złotych- 30 GB,

– za 50 złotych- 50 GB,

– za 80 złotych- 100 GB.

Co ważne – wszystkie numery w rodzinnej ofercie Flex są zarejestrowane na jedną osobę (Administratora), a płatność jest pobierana z jednej karty płatniczej podpiętej do konta.

Oceń wpis!
[Ocen: 1 Średnia: 5]

Najnowsze wpisy